Всі ми знаємо про те, як важливо мити руки для захисту від бактерій. Але багато хто здійснює цей процес неправильно.

Почнемо з того, що руки необхідно мити тільки чистою водою. Наприклад, якщо у вас на дачі існує так звана «вода для поливу», яку не можна вживати для приготування їжі ні при яких умовах, то вона не підійде і для миття рук. Для здійснення цієї процедури необхідно буде користуватися водою з колодязя, а в разі її відсутності – бутильованою водою. Тільки тоді ви будете мити руки рідиною, яка не містить небезпечних мікроорганізмів. Незважаючи на різні висновки, до яких приходять дослідники, рідке мило поки все-таки можна використовувати для миття рук. Але важливо нанести його не тільки безпосередньо на кисті, але і захопити деяку частину зап’ястя.

Втирайте пінку, яка утворилася в результаті змішування води і рідкого мила в руки протягом не менше 20 секунд. Не забувайте обробити зону навколо нігтів, оскільки саме тут найчастіше накопичуються деякі небезпечні патогени. Після цього руки можна гарненько промити чистою водою. Ідеально, якщо вона тепла або навіть трохи гаряча, оскільки в цьому випадку рівень дезінфекції вище. Не залишайте мило між пальцями і під нігтями.

Для того щоб витерти мокрі руки, краще використовувати чисті рушники. У деяких будинках люди змінюють ці рушники раз в місяць, що просто позбавляє всякого сенсу правильно проведену процедуру миття рук. Адже на брудному рушнику скупчуються бактерії, і ви знову втираєте їх в руки після миття.

Джерело: МедікФорум