Про те, чому людина вирішується завести роман на стороні, написано велику кількість статей. Виявляється, причина цього може бути навіть у віці партнера. Фахівці вважають, що люди вдвічі частіше зраджують у 39 років. З’ясувалося, бажання спробувати щось нове нерідко загострюється в людини напередодні круглих дат.

Дослідження, опубліковане в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, показало, що наближення до свого нового десятиліття змушує людину шукати ніби втрачений сенс життя. Вік 29, 39, 49 років та подібні дати можуть підштовхнути партнера не тільки до нової діяльності, але й до нових позашлюбних зв’язків. Згідно з дослідженням, проведеним британським веб-сайтом IlllicitEncounters.com, найнебезпечнішим з погляду подружньої невірності є вік 39 років, пише Huffpost.

Автори дослідження зазначають, що у основі такого феномену немає жодних біологічних факторів. Це винятково психологія.

“Так уже склалося, що людська свідомість прив’язана до круглих цифр, тому люди зазнають сильного хвилювання, наближаючись до переломного, як вони вважають, віку. 30, 40, 50 років – ці цифри лякають людей, які намагаються часом робити відчайдушні кроки. Наприклад, змінити свого партнера”, – кажуть автори дослідження.