Хоча навіть лікарі вважають ці продукти харчування корисними для здоров’я і навіть цілющими, деякі з них можуть викликати самі неприємні зміни в самопочутті. Дієтологи і гастроентерологи назвали продукти, любов до яких загрожує проблемами зі здоров’ям.
 

Повідомляється, що перелік продуктів, кожен з яких володіє поживними достоїнствами і містить корисні самі по собі компоненти, містить такі найменування як
– Білий рис,
– Мед,
– Червоне вино,
– Вівсянка,
– Молоко.
 
Білий рис, який є відмінним сорбентом і допомагає при отруєннях, при частому вживанні (3-4 рази на тиждень) підвищує ризик цукрового діабету 2-го типу, при якому підшлункова залоза не справляється з переробкою вуглеводів, і це призводить до сплесків інсуліну і підвищенню цукру в крові.
 
Мед нерідко вживають з гарячим чаєм або молоком, а, між тим, при температурі вище 45 градусів в ньому вже руйнуються корисні ферменти, а при температурі більше 60-80 градусів-утворюється канцерогенний для печінки інгредієнт оксиметилфурфурол. Крім того, мед – потужний алерген і руйнівник зубної емалі, при цьому, завдяки своїй в’язкості, він довше затримується в порожнині рота.
 
Червоне вино відрізняється високим вмістом антиоксидантів поліфенолів, які вважаються корисними для судин, – але саме вони ж «тиснуть на мізки», що робить червоне вино одним з найсильніших провокаторів головного болю.
 
Вівсянка містить фітинову кислоту, яка заважає всмоктуватися кальцію в кишечнику, а також глютен, який стільки критикується останнім часом дієтологами.
 
Вживання молока слід обмежити, якщо є схильність до утворення каменів у нирках або жовчному міхурі, вважають експерти. Крім того, молоко є потужним харчовим алергеном, а молочна кислота посилює запалення в суглобах і прояв артритних явищ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЛІКАРІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ З МІФІЧНОЮ КОРИСТЮ

ПРОДУКТИ, ЯКІ НЕ МОЖНА ЇСТИ НАТЩЕСЕРЦЕ