Часто можна почути , що той чи інший продукт володіє «чарівними» властивостями у справі зцілення хвороб. Але це далеко не завжди так. Медики розповіли , які продукти харчування , звеличувані останнім часом за свої якості , – насправді володіють не більше ніж міфічною користю для здоров’я.
 
У список продуктів , чия користь не так значна, як роздута маркетологами , увійшли апельсиновий сік , томати , зелена кава , устриці , ананаси.
 
Апельсиновий сік не такий корисний, як багатьом здається , через насиченість цукром , який до того ж із соку всмоктується майже миттєво. Цукор піднімає рівень глюкози в крові , провокуючи неконтрольований викид інсуліну , що виснажує підшлункову залозу і підвищує ризик захворіти на цукровий діабет.
 
Томати розчарували медиків тим , що далеко не всі з них володіють дійсно корисною речовиною лікопіном , який ефективно бореться з раком і допомагає зберігати молодість. Однак , як було встановлено , хімікати, що використовуються при вирощуванні помідорів , знижують рівень корисної речовини в рази.
 
Зелена кава , який посилено рекламується як продукт з худаючим ефектом , також не приносить результатів . Така кава , на думку лікарів , може зробити деяку проносну дію , але в усьому іншому її допомога в схудненні – просто порожній звук. До того ж при ряді хвороб вона протипоказана.
 
Устриці теж насправді не так вже хороші в справі підняття чоловічого тонусу , як це прийнято підносити . Такий ефект устриці надають , коли їх їдять виключно сирими і свіжими , буквально тільки з води , – та й то за умови , що в них накопичилося достатньо цинку і гліколю .
 
Ананаси , хоча і містять багато вітамінів і корисних речовин , розщеплюють НЕ жири , як часто думають , а білки – тому для тих, що худнуть цей фрукт , по суті , марний . До того ж у ананасів високий глікемічний індекс і гарна здатність піднімати апетит.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-10 ШКІДЛИВИХ ПРОДУКТІВ ДЛЯ СНІДАНКУ

НАЗВАНІ ПРОДУКТИ, ВІД ЯКИХ РОСТЕ ЦЕЛЮЛІТ