Поганий запах з рота може стати причиною проблем в роботі та в особистому житті, а також глибоких психологічних травм. Але що є найнадійнішим способом для його усунення?

В Європу приїхав доктор Харольд Катц – найбільший в США фахівець з боротьби з неприємним запахом з рота, в числі клієнтів якого багато багатих і знаменитих мешканців Голівуду. Катц написав “Біблію поганого дихання”, в якій перерахував всі можливі причини виникнення цього явища, а також способи боротьби з ним.

У своїй повсякденній роботі доктор Катц користується приладом під назвою галіметр який фіксує кількість сірчистих газів в диханні. При цьому показник 2000 є найгіршим результатом з усіх можливих. У числі головних причин неприємного запаху з рота доктор Катц називає зневоднення, вживання певних продуктів (помідори, ананаси та інші цитрусові), які володіють підвищеною кислотністю і дозволяють бактеріям швидше розмножуватися, а також різні проблеми з шлунком і кишечником. Про всі ці причини варто задуматися, якщо усунена головна – різні захворювання зубів і ясен.

Читайте також:  Лікар назвала 9 кращих продуктів, які зігрівають та знижують рівень цукру в крові

Домогтися радикального ефекту в справі боротьби з неприємним запахом з рота можна, тільки якщо виключити його головну причину. Саме цим і займається лікар, який піддає своїх іменитих пацієнтів всебічному обстеженню, становить схему лікування і доводить його до перемоги. Правда, вартість подібної терапії становить цілих $ 3000, але для ВІП-клієнтів доктора Катца це не найбільші витрати.
Ну а найбільш ефективним засобом, який надовго усуває неприємний запах з рота, експерт називає м’ятний чай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПОЗБУТИСЯ НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ З РОТА

ЗНАЙДЕНО КРАЩИЙ ЗАСІБ ВІД ЗАПАХУ ЧАСНИКУ

ЧИМ ПАХНУТЬ ХВОРОБИ: СТАВИМО ДІАГНОЗ ПО ЗАПАХУ

Читайте також:  Ось що станеться з тілом, якщо відмовитись від алкоголю на місяць