Британські вчені встановили, що у жінок з об’ємом талії в 89 см ризик розвитку діабету другого типу підвищується в три рази. Для чоловіків, чия талія збільшилася до 100 см, небезпека виникнення цієї хвороби виростає аж в 5 разів.

Дані з Public Health England показують величезну небезпеку, якій піддають своє здоров’я люди, що зібрали великий об’єм жиру на талії. 90% всіх жертв діабету другого типу мають зайву вагу або страждають від ожиріння. Кількість нових випадків ожиріння і діабету, між тим, постійно зростає, причому досить стрімкими темпами.
 
В одній тільки Великобританії приблизно у 100 пацієнтів-діабетиків щотижня ампутують стопи в результаті загострення хвороби, а діабетична сліпота входить в число самих основних причин втрати зору у дорослого населення, які можна було попередити. За даними дослідників, при об’ємі талії у жінок від 74 до 83 см ризик розвитку діабету другого типу вже помітно вищий, ніж у тих представниць прекрасної статі, чия талія менша в об’ємі.

Читайте також:  Чоловік, який схуд на 41 кілограм за 4 місяці розкрив секрет свого успіху

Ці спостереження наочно демонструють, яку роль відіграє в нашому здоров’ї жир на талії. Його традиційно вважають небезпечнішим, ніж жир на стегнах через підвищену “метаболічну активність” – виділення більшої кількості токсичних хімічних речовин, що викликають запалення. Саме вони підвищують ризик діабету і хвороб серця.

До 2030 року, як передбачають експерти, приблизно 10% дорослого населення Великобританії матиме діабет другого типу. Уже сьогодні лікування цієї хвороби обходиться тільки Англії та Уельсу в 10 млрд фунтів на рік. Вчені закликають виробити державну стратегію профілактики цього важкого захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 ПРИЧИН, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИБРАТИ ЖИР З ЖИВОТА

Читайте також:  Лікар розповіла, що може спровокувати лунатизм

ЯК БОРОТИСЯ З ЖИРОМ?

НАЗВАНО НАЙКРАЩІ ПРОДУКТИ З РОЗЩЕПЛЕННЯ ЖИРУ