Короткі тренування по десять хвилин приносять таку користь організму, як повноцінні заняття спортом, вважає дієтолог Майкл Мослі. Його думка та відгуки інших фахівців про такий підхід до фізичної активності наводить Daily Mirror.

Мослі порадив робити три тренування на день, по десять хвилин кожне. На його думку, цей спосіб дозволяє легко привчити себе до спорту і не закинути його через деякий час. «Дивна особливість коротких тренувань полягає в тому, що вони дають таку ж, а можливо навіть більшу, користь для фігури та здоров’я, як повне 30-хвилинне тренування», — упевнений дієтолог.

Спортивний лікар Марі Мерфі також позитивно оцінила користь коротких занять. За її словами, вони прискорюють метаболізм, допомагають схуднути, нормалізують рівень глюкози та кров’яний тиск. «Звичайні тренування приносять таку ж користь. Дробові заняття дозволяють активувати метаболізм кілька разів на день, що робить їхню користь для здоров’я помітнішою», — додала Мерфі. Вона назвала гарною практикою влаштовувати під час робочого дня спортивні паузи по п’ять-десять хвилин.

Фітнес-тренер Афтон МакКейт додала, що не потрібно виконувати ті самі вправи протягом дня. Вона запропонувала замість звичних присідань та нахилів іноді підніматися сходами або частіше ходити пішки. “Швидкі заняття фітнесом – чудовий спосіб отримати користь від вправ, не втомлюючи себе і не ставлячи під загрозу свою форму”, – сказала МакКейт.