Коли пара планує народження малечі важливо турбуватися водночас як про фізичні аспекти здоров’я, так і психологічні. Починати міркувати про дитину важливо тоді, коли в стосунках присутня повня гармонія та розуміння один одного та ви разом дивитеся згідно одного вектору. Центр репродуктивного здоров’я у Львові зробить все заради народження у вас щасливої та сповненої здорового імунітету дитини.

Процес підготовки

Молодій парі важливо набратися терпіння, якщо метою є народити повноцінно не тільки здорову, але й щасливу дитину. Щоб процес пройшов набагато легше та гармонічніше бажано звернутися за допомогою в клініку, де вам зможуть просканувати всі найдрібніші аспекти здоров’я, зібрати всі необхідні аналізи та проконсультувати з якими особливостями своєї підготовки до вагітності ви можете зіштовхнутися саме з вашим партнером або партнеркою. Загалом процес підготовки містить в собі такі дії:

  • Проведення процедур ретельного очищення кишківника, в якому збирається найбільша кількість шкідливих бактерій та різноманітних вірусів. Треба позбутися від паразитів, кандидозу, дріжджів, інших грибів – вони викликають несприятливе середовище всередині організму та сприяють розвитку багатьох захворювань. Всі мікроби від матері гарантовано перейдуть до плода, якщо їх не вивести з організму. Тому просто необхідно заздалегідь подбати про хорошу мікрофлору, щоб потім не витрачати багато грошей, нервів та часу на лікування маленької дитини. Після очищення кишківника перейдіть на збалансований раціон, що буде вміщати в себе багато фолієвої кислоти, селену, вітамінів груп B, D, C та інших необхідних мікроелементів для зміцнення імунної системи. 
  • Якщо ви маєте шкідливі звички – кинути їх необхідно тут і зараз. А саме зупинити вживання алкоголю, нікотину та інших наркотичних отрут, оскільки вони вбивають як дорослу людину, так і можуть взагалі завадити дитині народитися. Це дуже небезпечно та якщо ви не хочете, щоб малеча зростала з дефектами мозку, тканин та інших систем в організмі – зупиніться. Якщо це зробити складно – допоможе висококваліфікований психолог, адже причини всіх залежностей ховаються в установках нашої підсвідомості, які керують нашим життям. 
  • В додаток до здорового збалансованого харчування підключіть регулярні заняття фізичними активностями, проте не допускайте перенавантаження. Особливо корисно для майбутньої мами робити розтяжки та йогу. Лікарі говорять, що при значній гнучкості м’язів на стегнах та ногах процес народження буде проходити значно легше. Недовгі сесії активностей будуть корисні і вагітній жінці, також можна записатися на певні цілеспрямовані заняття для вагітних. 
  • Ретельно прочитайте та знайдіть всю необхідну інформацію про вагітність. Це допоможе психологічно підготуватися до народження дитини та дізнатися про ті складнощі, які можуть виникнути.

Разом із партнером, підтримуючи один одного, ви зможете побудувати щасливу родину, а медичний центр АРТКЛІНІК вам в цьому допоможе.