ГоловнаНовини Здоров'яНазвано найкращі для схуднення продукти

Названо найкращі для схуднення продукти

Є безліч способів, які допоможуть вам знайти фігуру мрії. Однак немає нічого більш правильного і здорового, ніж раціональне харчування і фізичні навантаження. Є цілий ряд правил і норм, які дозволять чоловікам і жінкам позбутися від зайвої ваги. Деякі продукти надають великий вплив на процес спалювання жирів. Саме про них сьогодні і піде мова.

Кава

Дослідження показало, що кращими продуктами для схуднення є кава і яйця. Експерти рекомендують починати щоранку саме з такого раціону. Справа в тому, що кофеїн чинить благотворний вплив на людину, особливо перед тренуванням, надаючи сил і енергії. А ось в сукупності з сирим яйцем позитивний ефект тільки посилюється.

Читайте ще:  Глазуровані сирки: чим вони небезпечні

Вчені помітили, що у В’єтнамі, Угорщині, скандинавських державах люди давно змішують сире яйце і кавe. Зараз ця традиція стала проникати і в інші країни, користується популярністю у спортсменів. Відзначається, що звичайне сире яйце може гарантувати вам сальмонельоз, але в сукупності з гарячим напоєм, який вбиває шкідливі бактерії, виходить справжній жироспалювач.

Додамо, що кофеїн міститься в більшості спортивних напоїв, особливо в передтренувальних комплексах і жироспалювачах. Так що заперечувати його безсумнівну користь при схудненні категорично не можна.

Джерело: 7mednews