Величезній більшості людей схуднути заважає не відсутність мотивації або неправильно підібрана дієта, а звичайна лінь. Американські дієтологи зібрали 7 способів позбавлення від зайвої ваги, які підійдуть найледачішим.

Використовуйте воду
 
Чи справді ви голодні, або просто відчуваєте спрагу? Опубліковане в журналі Physiology & Behavior дослідження показало, що 60% часу людина реагує на спрагу за допомогою їжі замість води. Тому намагайтеся пити більше води, і голодні спазми зникнуть.

Їжте як японці

У Японії є вираз hara hachi bu, що перекладається, як “їжте до 80% насичення”. Якщо ви будете слідувати цій пораді, наїдаючись не до кінця при прийомі кожної страви, то зможете щодня споживати на 300 калорій менше. Справа в тому, що нашому організму потрібен час для того, щоб відчути ситість. А якщо ми їмо швидко, то часто не встигаємо вчасно відчути ситість, що і заважає схудненню.

Час для закусок

Приблизно дві третини дорослих людей дозволяють собі не менше двох перекусів в день, як з’ясували американські вчені. Найчастіше зайві калорії після подібних закусок трансформуються в підшкірний жир на животі. Ми зовсім не закликаємо вас взагалі відмовитися від закусок, але вибирайте для них відповідний час. Люди, які вживають закуски рано вранці, згодом з’їдають більше протягом дня, ніж ті, хто перекушує днем.

Вибирайте джинси

Забудьте про костюм і краватку, залиште туфлі на підборах дому та насолоджуйтеся носінням звичайного комфортного одягу щоп’ятниці. Вчені з’ясували, що носіння більш зручною і менш офіційного одягу збільшує фізичну активність людини під час його щоденних занять. Зокрема, люди роблять більше кроків і спалюють більше калорій.

Насолоджуйтесь закусками

Перед тим, як витягти шоколадку з упаковки, вселіть собі, що ви отримаєте від цього задоволення. В результаті, це може призвести до набору меншої кількості ваги. Почуття задоволення викликає розслаблення організму і збільшує швидкість травлення, як з’ясували вчені, а це означає, що під шкірою утворюється менше жиру, в який перетворюються зайві калорії.

Посилайте собі СМС

Нещодавно опубліковане в журналі Health Promotion Practice дослідження показало, що люди, які отримують щоденні текстові нагадування про свій “калорійний ліміт” і мотиваційні листи електронною поштою в результаті дотримуються більш здорового вибору продуктів. Попросіть вашого друга стати особистим тренером по схудненню, або візьміть цю справу у власні руки.

Частіше спіть

Це найкраща вправа для ледарів, при якій вам потрібно тільки лягати в ліжко і закривати очі. Всякий раз, коли у вас виникають якісь голодний пориви, спробуйте не кидатися відразу до холодильника, а просто подрімати. Дослідники з’ясували, що достатня кількість сну здатна на 55% забезпечити втрату ваги, а ось брак сну, навпаки, негативно впливає на фігуру, тому що викликає порушення рівня гормонів, що регулюють голод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ШВИДКО СКИНУТИ 10 КГ?

ДИВНІ СПОСОБИ СХУДНЕННЯ

ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ