Дослідники з’ясували, як статура жінки може впливати на її поведінку в ліжку. Виявилося, що дами, які не відрізняються сталістю, мають більш широкі стегна.

Дослідження на пікантну тему було проведено співробітниками Університету Лідса, його результати опубліковані в виданні Springer’s journal Archives of Sexual Behavior. В цілому вони говорять про те, що жінки з більш широкими стегнами мають більш активне сексуальне життя – вони не дуже трепетно ставляться до питань статевої сталості, охочіше йдуть на одноразові контакти (стосунки на одну ніч) і частіше міняють партнерів.
 
В даному проекті взяли участь 148 жінок у віці від 18 до 26 років, у яких раніше був хоча б один сексуальний партнер. Учасницям виміряли ширину стегон, а також співвідношення між обхватом стегон і талією. Також жінки пройшли через спеціальне анкетування, в якому містилися питання про вік втрати невинності, кількості партнерів, а також про думку самих учасниць щодо свого сексуального спілкування з чоловіками.

«Отримані дані показали, що число сексуальних партнерів жінки багато в чому визначається кількістю відносин на одну ніч, а ця кількість, в свою чергу, має певний зв’язок з шириною їх стегон», – пояснили автори дослідження.

Виявилося, що ті пані, чиї стегна були в ширину більше 36 сантиметрів, мали більше партнерів і більше відносин на одну ніч, ніж жінки з стегнами менше 31 сантиметра. Наприклад, жінки, у яких троє з кожних чотирьох партнерів були чоловіками на одну ніч, мали стегна як мінімум на два сантиметри ширше, порівняно з учасницями, які воліли більш постійні відносини.

Читайте також:  5 рослин, які допоможуть знизити рівень холестерину

Вчені вважають, що підвищена сексуальна активність жінок з великими стегнами пов’язана з тим, що при такій статурі виявляється більш легким і менш травматичним процес народження дитини.

«Ширина стегон жінки надає прямий вплив на ризик отримання важких і навіть смертельних травм в процесі пологів. І цей ризик відбивається на їх поведінці, на рівні контролю своєї сексуальної активності. Таким чином, сексуальні відносини жінки хоча б частково залежать від розміру її стегон », – підвели підсумок фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ РОЗКРИЛИ СЕКРЕТ ПОПУЛЯРНОСТІ КІМ КАРДАШЬЯН У ЧОЛОВІКІВ

СПЕЦІАЛЬНА ДІЄТА ПРИБЕРЕ ЖИР З ПРОБЛЕМНИХ МІСЦЬ

Читайте також:  Названо спосіб швидко наростити м'язову масу