Виявляється, зовнішність людини визначає її ризик зіткнутися з тими чи іншими хворобами, як встановили дослідники з Університету Цинцинатті в США. Так, привабливі люди рідше страждають від астми, діабету, гіпертонії і навіть дзвону у вухах.

Чим більш привабливою зовнішністю володіє чоловік або жінка, тим нижче їх небезпека стати жертвою цілого ряду недуг – від депресій до підвищеного тиску. Привабливі люди відчувають себе більш здоровими в цілому, вони рідше беруть лікарняні, а протягом життя у них відчутно рідше діагностують які-небудь фізичні або психічні розлади.
 
Настільки дивовижні висновки американські вчені отримали на основі аналізу 15 000 чоловіків і жінок у віці від 24 до 35, за здоров’ям яких спостерігали з 10-річного віку. Це найбільше дослідження на тему зв’язку зовнішньої привабливості і здоров’я людини, а також перша, визначальна залежність зовнішності від ризику розвитку конкретних хвороб.
 
Якщо раніше подібні дослідження проводили переважно за участю студентів, то тепер учені охопили своєю увагою представників самих різних соціальних верств і віків. При цьому особиста привабливість людини оцінювалася при контакті обличчям до обличчя, а не на основі фотографій або відеозаписів, як в інших дослідженнях.
 
Як вважають автори дослідження, отримані ними дані підтверджують точку зору про те, що зовнішня привабливість людини це показник хороших генів. Раніше вчені з Університету Ньюкасла з’ясували, що діти,які вважаються некрасивими згодом набагато частіше стикаються з проблемами зі здоров’ям до 50 років.

Читайте також:  Названо п'ять питних звичок, які прискорюють старіння організму

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІДКРИТО НЕЗВИЧАЙНИЙ ЕФЕКТ ПРИВАБЛИВИХ ОБЛИЧ

ВІК БАТЬКА ВПЛИВАЄ НА КРАСУ ДИТИНИ

8 РЕЦЕПТІВ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я