Ромашковий чай, тепле молоко, вишневий сік названі фахівцями в числі напоїв, рекомендованих до вживання ввечері, оскільки речовини, які містяться в них сприяють розслабленню, допомагають швидше заснути.

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі PLOS Biology, поганий сон може сприяти виникненню атеросклерозу, при якому в артеріях відбувається накопичення жирових бляшок. Це, в свою чергу, може провокувати розвиток хвороб серця, інфарктів.

Медиками були названі напої, які, на їхню думку, корисно вживати ввечері, щоб краще спати. Одним з таких натуральних снодійних може бути тепле молоко. Експерти констатують: воно містить значну кількість амінокислоти триптофан, що підвищує в організмі рівень серотоніну-попередника гормону мелатонін, що регулює природні механізми сну.

Читайте також:  Відкладення жиру у певній частині тіла провокує небезпечну хворобу

Іншим напоєм для вживання ввечері, що допомагає розслабитися і заснути, є мигдальне молоко. Його пиття також збільшує концентрацію серотоніну в мозку. Крім того, даний напій особливо багатий магнієм, який є ще однією важливою поживною речовиною, яка поліпшує якість сну.

Також допомагає при проблемах із засипанням ромашковий чай – властивий йому заспокійливий ефект був відомий ще в минулому. Для посилення ефекту можете поєднувати напій з добавками магнію.

Кокосова вода наповнена магнієм і калієм: ці мінерали розслаблюють м’язи, налаштовують тіло на відпочинок. До того ж напій насичений вітаміном В, що допомагає в знятті стресу. Тому він теж рекомендується для вживання ввечері.

Читайте також:  Вчені розповіли про вплив одного продукту на утворення каменів у нирках

Може діяти як снодійне і вишневий сік – дослідження показало, що вживання близько 500 мл протягом дня може призвести до значного зниження безсоння.