Кардіологи розповіли про доступні кожному з нас продуктах, які допоможуть серцю бути здоровим, а значить і довше прожити.

Дослідження світової спільноти кардіологів показали, що понад 50 відсотків смертей виникає через хвороби серця і судин. Щоб цього запобігти потрібно їсти правильні продукти, які допоможуть серцю успішно працювати, вважають лікарі.

Медична стаття, присвячена харчуванню та здоров’ю серця, була опублікована в авторитетному журналі don’t Panic. Автори статті розповідають про те, що вони склали спеціальний список продуктів, які дуже важливо їсти. Вони спеціально підібрали недорогі і доступні всім.

Зокрема, кардіологи радять включити в свій раціон пророщений часник. Останні дослідження показали, що активні компоненти, які містяться в ньому благотворно впливають на серце. Якщо вживати овоч регулярно, то істотно знизиться число холестеринових бляшок у судинах.

Крім того, кардіологи кажуть, що дуже корисний для серця темний шоколад. Поліфеноли і флавоноли, які містяться в ньому мають протизапальну дію і корисні для серця.

Сприятливо впливають на роботу головного м’язу організму боби. Дослідження показали, що вони допомагають організму виробляти «корисний» холестерин, який заміщує в крові «поганий», цей процес допомагає скоротити кількість небезпечних бляшок у судинах.

Дуже корисний для серця льон. У магазинах легко купити насіння та олію цієї рослини. Ці продукти надають протизапальний ефект на серце.

На думку лікарів, корисно для серця також їсти помідори. В цих овочах міститься велика кількість антиоксиданту лікопіну. Сприятливий вплив цей овоч також надає на шкіру і онкологію.

Покращують стан міокарда також волоські горіхи. В них міститься велика кількість омега-3 жирних кислот. Кардіологи радять для здоров’я серця їсти по 10 грамів волоських горіхів в день. Навіть вживання їх протягом тижня зменшує ризик хвороб серця і судин на 40 відсотків.

Джерело: 7mednews