Давно відомо про шкоду алкоголю. Він не тільки шкодить фізичному стану здоров’я, але і може старити жінок і чоловіків. Косметологи звинуватили саме алкогольні напої у передчасній старості. Подробиці — в нашому матеріалі.

Дослідження показало, що особливо це питання стосується жінок. Адже саме представниці прекрасної статі найбільш ретельно стежать за своїм зовнішнім виглядом. А навіть келих вина за вечерею може серйозно нашкодити шкірі дами. Жінки зізнаються, що вино допомагає розслабитися і зменшити стрес, але це в корені не вірні методи, вважають дослідники.

Медики заявили, що як правило, за одним келихом криється ціла пляшка. Іноді люди п’ють, зовсім не помічаючи цього. При цьому вид алкоголю абсолютно не впливає на шкідливий вплив — всі однаково погані, кажуть експерти.

Лікарі назвали найпоширеніші причини відмовитися від алкоголю. По-перше, він шкодить вазі, не допомагає худнути, а навпаки додає зайвих кілограмів. Справа в тому, що в багатьох напоях є цукор. Тому для спалювання калорій, отриманих від пляшки напівсолодкого вина, знадобиться не менше 40 хвилин кардіотренування.

По-друге, в спиртному містяться речовини, які шкодять станом шкірного покриву. Алкоголь сприяє висиханню і передчасного старіння.

Якщо вам не вдається повністю виключити з раціону алкоголь, то потрібно скоротити хоча б його кількість. При цьому краще вибирати вино. Але в будь-якому випадку потрібно пам’ятати, що вживання алкоголю шкодить здоров’ю.

Джерело: 7mednews