ГоловнаНовини Здоров'яМедики розповіли, яким не повинен бути сніданок

Медики розповіли, яким не повинен бути сніданок

Вживання холодних продуктів та напоїв влітку різко зростає, проте фахівці застерігають від повального захоплення холодним. Так, медики радять не починати свій день з чогось холодного, якою б задушливою не видалася проведена ніч.

яким не повинен бути сніданок«Навіть в жарку пору року має сенс відмовитися після пробудження від холодного пиття», – дають конкретну рекомендацію експерти.
 
Причина в тому, що холодна рідина (як і їжа) звужує судини шлунка, а це перешкоджає і кровообігу, і якісному перетравлюванню їжі. Тому від молока, йогурта або холодного, натщесерце, чаю краще після пробудження утриматися. Пити з ранку слід що-небудь кімнатної температури.
 
Не рекомендують дієтологи і налягати вранці на випічку і дріжджовий хліб, оскільки дріжджі призводять до посиленого утворення газів (метеоризму) і неприємного здуття живота. Навряд чи ці симптоми сильно поліпшать настрій перед початком дня.
 
Викриття торкнулося і всіма шанованої вівсянки. Безумовно, вівсяна каша – дуже корисний продукт харчування. Однак фітин, що міститься в ній заважає засвоєнню кальцію. Звідси висновок: не слід їсти вівсянку кожен день. Краще чергувати її з сиром, йогуртом або, наприклад, бутербродами з сиром, дають пораду фахівці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ НАЗВАЛИ КРАЩІ ВАРІАНТИ СНІДАНКІВ

10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ

ВІТАМІННИЙ СНІДАНОК ДЛЯ МАЛЮКА