Вживання холодних продуктів та напоїв влітку різко зростає, проте фахівці застерігають від повального захоплення холодним. Так, медики радять не починати свій день з чогось холодного, якою б задушливою не видалася проведена ніч.

«Навіть в жарку пору року має сенс відмовитися після пробудження від холодного пиття», – дають конкретну рекомендацію експерти.
 
Причина в тому, що холодна рідина (як і їжа) звужує судини шлунка, а це перешкоджає і кровообігу, і якісному перетравлюванню їжі. Тому від молока, йогурта або холодного, натщесерце, чаю краще після пробудження утриматися. Пити з ранку слід що-небудь кімнатної температури.
 
Не рекомендують дієтологи і налягати вранці на випічку і дріжджовий хліб, оскільки дріжджі призводять до посиленого утворення газів (метеоризму) і неприємного здуття живота. Навряд чи ці симптоми сильно поліпшать настрій перед початком дня.
 
Викриття торкнулося і всіма шанованої вівсянки. Безумовно, вівсяна каша – дуже корисний продукт харчування. Однак фітин, що міститься в ній заважає засвоєнню кальцію. Звідси висновок: не слід їсти вівсянку кожен день. Краще чергувати її з сиром, йогуртом або, наприклад, бутербродами з сиром, дають пораду фахівці.

Читайте також:  Онколог розповів про шанси вилікувати рак кишківника на різних стадіях

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВЧЕНІ НАЗВАЛИ КРАЩІ ВАРІАНТИ СНІДАНКІВ

10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ

ВІТАМІННИЙ СНІДАНОК ДЛЯ МАЛЮКА