Домогтися зниження рівня холестерину і кров’яного тиску в організмі можна, використовуючи простий засіб – насіння кунжуту. Вживати кунжут з цією метою слід на регулярній основі, констатують зарубіжні дієтологи.

Науковими фахівцями було названо простий засіб для зниження холестерину і кров’яного тиску, що представляє собою насіння кунжуту, – про це інформує «Російська газета». Здатність продукту так впливати на організм вони пов’язують з речовинами, що входять до його складу.

Вчені відзначили, що природний засіб багатий магнієм, вітаміном E і антиоксидантами, «які допомагають знижувати кров’яний тиск». До того ж кунжут відрізняється високим вмістом білка, що теж важливо для нормалізації артеріального тиску. Три столові ложки насіння дають цілих п’ять грамів білка.

Медики нагадали, що підвищений тиск є серйозним фактором ризику серцевих нападів та інсультів. Регулярне використання простого засобу, за їхніми словами, допомагає домогтися не тільки його зниження, але і поліпшити показники холестерину. Його надлишок теж сприяє розвитку серцево-судинних захворювань.

Експерти пояснили, що насіння кунжуту містять лігнани і фітостероли – ці два типи рослинних сполук ефективно допомагають контролювати холестерин. Крім того, неочищені насіння кунжуту насичені клітковиною: три столові ложки (30 грамів) містять 12% добової норми. Її активне споживання забезпечує дієву захист від розвитку серцево-судинних захворювань.