Опитування понад 4 000 жінок постклімактеричного віку показало, що саме найчастіше заважає їм отримувати насолоду від сексу. У цей список потрапили партнери, які часто хворіють, зниження лібідо, а також проблеми з ерекцією у чоловіків.

Погана новина для жінок, які вступили в менопаузу. Нове дослідження показало, що після цього відрізка в житті якість сексу знижується.

Опитування понад 4 000 представниць прекрасної статі постклімактеричного віку встановило, що три чверті з них сексуально неактивні, навіть якщо мають люблячого партнера.

Серед основних причин подібного: стан здоров’я цього партнера, який часто хворіє, зниження лібідо або еректильні дисфункції у чоловіка.

Читайте також:  Тривале сидіння протягом дня робить ваше серце хворим - кардіолог

Деякі учасниці опитування особливо звинуватили в події саму менопаузу і супроводжуючі її симптоми на зразок нічної пітливості, припливи, а також змін форми тіла не в кращу сторону.

Іншими словами, жіноча фігура після менопаузи стають менш привабливою для чоловіків, а це знижує їх рівень збудження, і без того не дуже високий в цьому віці.

Продовження на наступній сторінці: 1 2