Ці продукти харчування містять багато різних речовин штучного походження-канцерогенів, консервантів, барвників. Їх вживання небезпечне для фігури і здоров’я, повідомляє журнал Marie Claire.

Смажена картопля. Експерти називають головну загрозу – перегріта олія, основний інгредієнт приготування чіпсів і картоплі фрі. Вона небезпечна тим, що накопичує канцерогенні речовини (проникаючи в організм у великій кількості, провокують клітинні мутації, рак).

Фахівці категорично не рекомендують їсти чіпси готового виробництва. Сьогодні в продукті практично відсутня картопля: до складу входять крохмаль, борошно, підсилювачі смаку, інші добавки.

Ковбасні вироби. На магазинних полицях практично не залишилося продукту зі справжнього м’яса. Експерти називають типові інгредієнти сучасної ковбасної продукції – шкіра, хрящі, субпродукти, соя, консерванти, емульгатори, харчові барвники, ароматизатори та інша синтетика, що порушує травлення. Особливо небезпечний жир, що міститься в ній у великій кількості і «засмічує» судини.

Читайте також:  Симптоми, які вказують на дефіцит тестостерону у чоловіків

Локшина швидкого приготування. Споживачеві пропонується локшина з креветками, куркою, беконом, але їх там немає в помині. Різні смаки забезпечуються мішаниною з консервантів, загусників, стабілізаторів, харчових барвників, підсилювачів смаку. Органи травного тракту повинні працювати на знос, щоб розщепити і вивести ці абсолютно ненатуральні речовини.

Майонез, кетчуп. Дані соуси можуть бути небезпечні для організму. Магазинний кетчуп часто містить шкідливі стабілізатори, емульгатори, консервантів, а також неймовірно високу кількість цукру, що руйнує підшлункову залозу і судинні тканини. Майонез, в свою чергу, насичений трансжирами. Даний тип жирів штучного походження сприяють розвитку діабету, порушень роботи імунітету (трансжири знищують корисні ферменти, що охороняють організм від хвороб).

Читайте також:  Тромбоз: 6 ознак, що в організмі може бути потенційно смертельний згусток крові

Шоколадні батончики. Продукт відрізняється вкрай високим глікемічним індексом, тобто, після нього різко підвищується рівень цукру в крові. Його скачки і коливання сприяють дисфункції підшлункової залози, розвитку метаболічних порушень, небезпечних своїми наслідками – діабетом, ожирінням, хворобами серця. Крім того, батончики теж повні штучних інгредієнтів.

Попкорн. Готується з корисної кукурудзи, але її властивості нівелюються величезною дозою солі, карамелізаторів, перегрітої олії, підсилювачів смаку. Дане поєднання небезпечно тим, що стимулює зростання артеріального тиску, шкодить ниркам.

Знежирені продукти. Продукти, дбайливо звільнені виробником від жиру, відрізняються небезпечними для здоров’я характеристиками – підвищеною концентрацією вуглеводів (крохмаль, цукор, цукрозамінники). Сприяти ожирінню вони можуть в більшій мірі, ніж їх жирні побратими. До того ж знежирена їжа не дозволяє засвоювати вітаміни.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News