Цей продукт, батьківщиною якого є Мексика і Центральна Америка, за хімічним складом нагадує овоч, зовні – схожий на горіх, проте це все-таки фрукт. Він сприятливо впливає на багато органів людського організму. Його часто їдять на сніданок разом з омлетом або додають салати, також з нього роблять знаменитий зелений соус.

Авокадо багате мононенасиченими жирними кислотами, клітковиною, калієм та іншими необхідними поживними речовинами, що робить його дуже корисним, пише Food.News.

Цей екзотичний продукт також є відмінним джерелом вітаміну Е, вітамінів групи В, калію, магнію, міді та марганцю. Крім того, він допомагає засвоєнню багатьох інших корисних речовин – багато вітамінів жиророзчинні і потребують жирів, яких в авокадо досить.

Читайте також:  Які частини курки є небезпечними для здоров'я

Кислоти омега – 3 в авокадо відіграють ключову роль у захисті клітин від запалення, викликаного вільними радикалами. Таким чином можна боротися з ризиком розвитку хронічних захворювань.

Цей продукт – один з небагатьох, в якому міститься більше калію, ніж в банані. Речовина відіграє ключову роль у підтримці рівня артеріального тиску, що зменшує можливість виникнення хвороб серця.

Дослідники виявили, що щоденне вживання авокадо в рамках здорової дієти може допомогти знизити рівень поганого холестерину, який закупорює артерії і підвищує ризик інфаркту і передчасної смерті.

Зелений фрукт містить велику кількість лютеїну і зеаксантину – антиоксидантів, що захищають сітківку ока від пошкоджень. Якщо додати авокадо в свій раціон, це допоможе в майбутньому уникнути дегенерації жовтої плями, катаракти та інших проблем із зором.

Читайте також:  Скільки білка потрібно їсти в день людям похилого віку