У цього чаю м’який, квітковий і кислуватий смак, який в міру солодкий. Йдеться про напій з плодів рослини сімейства рожеві. Якщо регулярно вживати його, то ваш імунітет стане значно міцніше, пише Magazin Novosti. У цього напою є ще цілий ряд переваг, тому поспішіть заварити його прямо сьогодні.

Чай з шипшини – рослинний напій з плодів роду рослин сімейства рожеві.

У нього м’який, квітковий і кислуватий смак, який в міру солодкий. Шипшина дуже корисна для здоров’я і, зокрема, покращує імунітет, зміцнює серце, допомагає знижувати вагу і бореться зі старінням шкіри.

Переваги чаю з шипшини

Він багатий антиоксидантами

Антиоксиданти-це речовини, що захищають клітини від шкоди, яку їм завдають молекули, звані вільними радикалами. Вживання їжі та напоїв багатих антиоксидантами може захистити від багатьох хронічних захворювань. В ході одного дослідження, присвяченого вмісту антиоксидантів в шести екстрактах фруктів, з’ясувалося, що у шипшини їх найбільше.

Читайте також:  Терапевт розкрила зв'язок між хропінням та інсультом

Встановлено, що в ньому міститься багато поліфенолів, каротиноїдів і вітаміну C і E. Всі вони є потужними антиоксидантами.

Він підтримує здоров’я імунної системи

Одне з найбільш вражаючих властивостей шипшини – це високий вміст в ньому вітаміну С. як з’ясувалося, в шипшині більше вітаміну С, ніж у всіх інших фруктах і овочах. Вітамін С надзвичайно корисний для нашої імунної системи і, зокрема, стимулює вироблення білих кров’яних тілець, лімфоцитів, які захищають наше тіло від інфекцій, покращуючи роботу лімфоцитів і допомагаючи нашій шкірі захищатися від зовнішніх патогенів.

Профілактика серцево-судинних захворювань

Через високий вміст антиоксидантів чай з шипшини корисний для серця. Згідно з дослідженнями, існує зв’язок між рівнем вітаміну С і ризиком серцево-судинних захворювань. Також шипшина багатий флавоноїдами. Вчені встановили, що ці антиоксиданти знижують кров’яний тиск у людей, які страждають гіпертонією, і покращують кровотік в серці.

Читайте також:  Ендокринолог перерахувала захворювання, які провокують безпричинну втрату ваги

Він може знімати запалення і біль

У чаї з шипшини виявлено високий вміст сполук з протизапальною дією, в тому числі поліфенолів і галактоліпідів. Галактоліпіди – основні типи жирів в клітинних мембранах. Вони мають протизапальні властивості і здатні знімати біль в суглобах.