ГоловнаНовини Здоров'яНазваний небезпечний для серця алкоголь

Названий небезпечний для серця алкоголь

Лікарі закликають негайно відмовитися від ядерної суміші коктейлів.

Коктейль

Всі знають, що надмірне вживання алкоголю шкідливе для здоров’я. Це негативно впливає на всі внутрішні органи людини, в тому числі шлунок, серце і мозок. При цьому виявилося, що певні види спиртних напоїв можуть бути ще більш небезпечними, особливо для тих, хто страждає проблемами з серцем. Навіть помірне їх споживання позначається на здоров’ї негативно.

Найбільшу загрозу для серця подають коктейлі, які настільки популярні у молоді. У багатьох барах пропонують коктейлі, де змішані різні види алкоголю та енергетики. Це загрожує тим, що від такої “ядерної суміші” серцебиття частішає дуже сильно. Алкоголь розігріває організм завдяки роботі серця, те ж саме робить і енергетик. Такий коктейль стане занадто небезпечним і слабкі люди можуть заплатити не тільки здоров’ям.

Читайте також:  Простий і доступний продукт для швидкого схуднення

Особливо небезпечно для організму вживання алкогольних напоїв «запоями», коли людина деякий час п’є спиртне без всякої міри, а потім намагається відновитися. Через запої у людини не може нормалізуватися тиск, відзначається тахікардія і аритмія — нерівне серцебиття. Після прийняття алкоголю кровоносні судини розширюються і тиск знижується, а під час похмілля вони знову звужуються ще сильніше. Через це у людей часто болить голова. Існування в такому ритмі завдає серцю і судинах непоправної шкоди.

Проаналізувавши показники здоров’я більше 8 900 осіб та зіставивши їх зі способом життя обстежуваних людей, фахівці уклали: проведення часу перед телевізором в компанії з алкоголем на 12% збільшує ризик розвитку системного запалення, на тлі якого виникають небезпечні захворювання, в тому числі рак.

Читайте також:  Спеціаліст назвав найнебезпечніший спосіб спалювання жирів

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News