Риба – один з небагатьох продуктів, який зберігає абсолютно всі поживні властивості після процесу консервування. Якщо купувати консерви у власному соку, то вони підійдуть навіть людям, які сидять на дієті або дотримуються принципів правильного харчування. Експерти розповідають, як правильно вибирати консерви, і на що звертати увагу при покупці.

Дефекти упаковки

«Рибні консерви повинні бути герметично упаковані в жерстяні або скляні банки. Якщо при огляді упаковки виявляються такі ознаки порушення цілісності, відмовтеся від покупки:

Бомбаж – здуття банки з обох сторін. З’являється при заморожуванні вмісту або при розмноженні в консервах бактерій, в тому числі і збудника ботулізму.

Читайте також:  Названа найбільш корисна каша на сніданок

Опуклість на денці, Зникаюча при натисканні на одному або виникає на іншому кінці.

Патьоки на поверхні банки.

Іржа по шву, іржавий наліт на поверхні банки». – кажуть експерти.

Маркування

«Знаки умовних позначень маркування повинні бути опуклими (видавлені зсередини) або нанесені фарбою, що виключає можливість стирання. Знаки маркування розташовуються в три ряди відображають наступну інформацію:

Перший ряд – дата виготовлення продукції (число, місяць, рік).

Другий ряд – асортиментний знак, що позначає вид риби, що знаходиться всередині, і номер підприємства-виробника.

Третій ряд – номер зміни і знак Р (індекс рибної промисловості)».

Що стосується користі для здоров’я, фахівці радять обирати консерви у власному соку — вони містять тільки рибу, сіль і спеції.

Читайте також:  5 правил чоловічої інтимної гігієни

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News