Згідно з новим дослідженням західних учених, звичайна вода може бути ключем до здоров’я серця. Цей життєво важливий орган підтримує кровообіг та відповідає за ефективну доставку поживних речовин по всьому організму.

Існує безліч напоїв, корисних для серця, але лікар-дієтолог, доктор медичних наук Ліза Янг упевнена, що одним із найкращих є вода. За її словами, вода забезпечує належну гідратацію крові, яка, у свою чергу, забезпечує ефективне транспортування кисню до органів та тканин, а також підтримує здатність організму позбавлятися відходів.

Вода допомагає травленню, регулюванню температури, засвоєнню та транспортуванню поживних речовин та багатьом іншим важливим функціям організму.

Крім того, вода є ключовим компонентом для здоров’я серця, допомагаючи запобігти серцевій недостатності. Зокрема, такого висновку дійшли вчені в ході дослідження, проведеного в 2021 році та опублікованого в “Європейському суспільстві кардіологів”.

Вчені підкреслили, що середньостатистична людина щодня недоотримує потрібної кількості води, тому важливо більше уваги приділяти правильному насиченню організму рідиною.