У боротьбі із зайвою вагою деякі люди не тільки зменшують свій раціон, але й позбавляють себе корисних речовин і мінералів, які містяться в їжі. Тому, логічно, що при схудненні дуже важливо вживати БАДи та вітаміни.

Зрозуміло, без фізичної активності схуднути навряд чи вийде. І вітаміни – лише допоміжний елемент для позбавлення від зайвих кілограмів.

Для зниження апетиту, збільшення енергії і поліпшення обміну речовин варто звернути увагу на комплекс вітамінів В.

Вітамін В2 необхідний для правильної роботи щитовидної залози, яка відповідає за метаболізм. Також можна додати в раціон листя салату, яйця, печінка, твердий сир, мигдаль.

Вітамін В3 відповідає за регулювання цукру в крові і знижує апетит. Він міститься в яйцях, червоній рибі, сухофруктах, печінці, м’ясі та рибі.

В4 необхідний для правильного жирового обміну. Для отримання В4 їжте огірки, арахіс, цвітну капусту і печінку.

Вітамін В5 є важливою речовиною для схуднення, воно використовується для утилізації жирів, а також чистить відкладення. Цей вітамін є в зелених овочах, пластівцях, висівках і домашньої птиці.

Якщо ваш раціон буде багатий вітаміном В6, схуднути буде набагато легше. Він виробляє гормони щитовидної залози і постійного контролю обміну речовин.

Вітамін В8 необхідний для спалювання надлишкового жиру, який накопичується в організмі.