Здоров’я чоловіків безпосередньо залежить від тих продуктів, які знаходяться в раціоні чоловіків мало не щодня. Лікарі попереджають, що деякі продукти можуть нашкодити в дисфункції.

В першу чергу фахівці рекомендують чоловікам відмовитися від чіпсів. Хоча ця закуска як ніщо інше приваблює чоловіче населення, особливо зі слабо – алкогольними напоями.

Чіпси перестали робити з картоплі, зараз вони робляться з крохмалю і борошна, також в них перевищено вміст смакових підсилювачів і олії.

Чіпси можуть призвести до ожиріння і до підвищення холестерину. Але найголовніше, якщо чоловік віддає перевагу чіпсам, то у нього виробляється жіночий гормон.

Також фахівці рекомендують вживати в їжу як менше солодкого, особливо ті солодощі, в яких міститься багато маргарину. Все, що містить маргарин, можна виключити з раціону чоловіків.

Маргарин порушує обмін речовин, призводить до підвищеного холестерину і закупорки судин.

Така ж дія виробляють соуси, в основі яких лежать молочні продукти, наприклад, майонез. Зараз його готують не з натуральних продуктів, тому в ньому багато рафінованих рослинних олій, емульгаторів і оцту. Всі ці компоненти негативно впливають на чоловіче здоров’я.

Ну і останнім з цього списку медики назвали солодку газовану воду. Вони містять багато цукру, тому ці напої можуть призвести до ожиріння, підвищеного холестерину та інших захворювань.

Джерело: МедікФорум