Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Прінстонського університету. Вони з’ясували, що якщо пити фруктовий сік на голодний шлунок, це може привести до згубних наслідків. Зокрема, це може перевантажити травну систему і порушити баланс мікрофлори в шлунково-кишковому тракті. Справа в тому, що в соку міститься велика кількість фруктози. Цей компонент досить швидко пробирається до тонкого кишечника після вживання їжі.

 
Тривале голодування (до нього відноситься і те, що ви вночі не їли) позначається по-своєму на людському організмі. Зокрема, організм стає неспроможний переварити велику кількість фруктози, викидаючи її в товстий кишечник. Фруктоза вступає в контакт з корисними бактеріями, але при цьому варто додати, що вони не пристосовані для переробки цукру.

Саме з цієї причини все дієтологи кажуть, що солодке потрібно вживати після першого прийому їжі. Причому робити це потрібно в помірних кількостях.

Додамо, що багато хто вважає: цукор переробляється тільки печінкою. Але насправді більше 90 відсотків фруктози піддається переробці в тонкому кишечнику. Після прийому їжі він впорається з цим завданням набагато краще, ніж натщесерце, в тому числі захистить мікрофлору від згубних наслідків.

Джерело: 7mednews