Здорові сексуальні відносини і регулярний секс – це не просто заставу міцних і довгих відносин, але і невід’ємна їх частина. І для чоловіка, і для жінки секс стоїть аж ніяк не на останньому місці. І якщо у одного партнера з’являється невпевненість в ліжку або він з яких-небудь причин не може зробити повноцінний статевий акт – це проблема, котра болісно переноситься обома партнерами. І якщо пустити вирішення справи на самоплив, то нічого крім розчарування і зіпсованих відносин в кінці шляху не залишиться.

Імпотенція – не вирок

Еректильна дисфункція – це проблема, з якою сьогодні можна успішно боротися. Залежно від чинників, які стали причиною сексуального розладу, методів вирішення складного завдання існує маса. Але ми аж ніяк не закликаємо займатися самолікуванням. Тільки кваліфікований фахівець, вислухавши ваші скарги і зробивши необхідні аналізи має право ставити діагноз і призначати правильне лікування. Так що тут немає ніякої гарантії, що з переляку куплена вами Віагра вирішить проблему імпотенції, якщо корінь її ховається всередині глибоких і сильних переживань чоловіка.

Здоров’я – перш за все

Рідкісні випадки, коли еректильна дисфункція приходить насправді спонтанно. Перші ознаки настання імпотенції бувають незначними і часом їм справді не приділяється належної уваги. Та й чоловікові властиво відкладати в довгий ящик похід до лікаря, сподіваючись, що симптоми пройдуть самі собою. Але чим раніше діагностовано проблему, тим простіше її буде усунути. Нижче ми поговоримо про перші симптоми-дзвіночки, покликаних максимально активізувати вашу увагу і прислухатися до себе. Пам’ятайте, що навіть якщо ваш візит до доктора не підтвердиться ніяким діагнозом, за турботу про власне здоров’я вас ніхто не покарає.

Ознака № 1: Проблеми з сечовипусканням

Відвідування туалету, що супроводжуються хворобливими відчуттями можуть говорити про наявність хвороб сечостатевої системи, які можут стати причиною зниження потенції.

Якщо момент був упущений і проблеми з потенцією наздогнали вас – спробуйте Сіаліс. По-перше, він не має побічних ефектів; по-друге, починає діяти через 20 хвилин після прийому і тривалість цього ефекту триває більше 30 годин.

Ознака № 2: Зниження рівня тестостерону

Зниження головного чоловічого гормону найчастіше супроводжується слабким сексуальним потягом, що розвиваються на тлі швидкої втоми і млявості м’язів. Утвердитися у власних домислах вам допоможе аналіз, але лякатися заздалегідь не варто. Дієта, що збільшує кількість білка в крові і здоровий сон здатні повернути вас в норму.

Ознака № 3: Зниження сексуальної активності

Зниження колишньої пружності члена і скорочення тривалості статевого акту, особливо якщо подібні явища відбуваються систематично – це вагомий привід прислухатися до власного організму. На даному етапі є шанс усунути неприємність без медикаментозного втручання, шляхом систематичних занять у спортивному залі та відмовою від шкідливих звичок.