Робота стоматолога вимагає досвіду, знань, освіти та відповідальності. Лікарі іноді повинні бути психологами, щоб заспокоїти пацієнта, адже більшість людей бояться стоматологів. Деякі пацієнти здатні втрачати свідомість, побачивши інструменти. Основна особливість роботи стоматолога у тому, що не вдасться бути хорошим фахівцем, використовуючи технології та методики лікування зубів десятирічної давності.

Переваги семінарів та курсів підвищення кваліфікації для стоматологів

Стоматологія – це галузь медицини, яка розвивається дуже швидко. Адже люди прагнуть підтримувати здоров’я ротової порожнини, відновити прикус і виправити зубний ряд. Для цього необхідно володіти новими методиками, а також придбати сучасний інструментарій, матеріали.

Крім застосування нових матеріалів, стоматологу необхідно вдосконалювати свої знання, відвідувати стоматологічні семінари для використання сучасних інструментів. Значна кількість із них підвищує швидкість роботи, покращує точність рухів і дозволяє видаляти лише каріозні ділянки, залишивши максимальну площу стінки зуба, що подовжує термін служби пломби.

Щоб працювати у лікувальних закладах державного та комерційного типу, лікар-стоматолог повинен відвідувати курси підвищення кваліфікації 1 раз на 5 років. Без відповідних документів вести лікувальну практику не можна.

Переваги підвищення кваліфікації для стоматологів:

  • Лікарі, які не скупляться витрачати гроші на самоосвіту та підвищення кваліфікації, набирають велику клієнтську базу та забезпечені роботою, заробітком.
  • Наявність дипломів та вмінь підвищує кількість пацієнтів у стоматолога, поліпшує імідж клініки.
  • До хорошого стоматолога завжди йдуть клієнти, і працює “сарафанне радіо”. Це ефективніше за будь-яку рекламу в соцмережах та instagram.

Стоматолог

Сучасні методики лікування карієсу

Лікарі-терапевти у стоматології займаються лікуванням зубних каналів, видаленням карієсу, а також відновленням естетики. Основна мета лікарів – це зробити так, щоб посмішка була максимально природною, здоровою та красивою. Досягти цього можна лише використовуючи нові матеріали, технології та відвідуючи курси для стоматологів. Це не тільки дозволяє зробити усмішку красивою, але й зберегти її красу якомога довше. Якщо раніше для лікування карієсу та встановлення пломби використовували цементні суміші, то зараз ринок матеріалів став різноманітним.

Матеріали для виготовлення пломб:

  • Кераміка
  • Композитні матеріали
  • Фото полімери

Вибір матеріалу залежить від складності випадку, місця пошкодження зуба. Найчастіше використовують пломби, які застигають при впливі променів синього кольору. Їх основна перевага в інертності, захисті кореня від подальшого руйнування.

Хороші лікарі практично не потребують реклами своїх послуг. Адже пацієнти, що одужали, із задоволенням діляться контактами спеціаліста зі своїми друзями та знайомими.

*На правах реклами