Вчені розповіли про мало кому відомі, але від цього не менш корисні якості фільмів жахів. Зокрема, дослідники змогли виявити наявність зв’язку між переглядом фільмів жахів, статевим потягом і втратою ваги, про це повідомило видання The Sun.

У публікації ЗМІ фахівці розповіли про те, що перегляд «жахів» стимулює додаткове вироблення різних гормонів. Наприклад, адреналіну і кортизолу, так званих «гормонів стресу». За словами вчених, почуття тривоги, що викликається ними, провокує відповідну реакцію з боку організму, який задіює свої ресурси, щоб не допустити критичного рівня паніки. При цьому відбуваються фізіологічні процеси (наприклад, підвищення температури тіла), які сприяють прискореному спалюванню калорій. Дослідники повідомили, що «за один сеанс можна втратити до 200 кілокалорій».

Крім того, у глядачів, уважно стежать за сюжетом хоррор-фільмів, виробляються ті ж хімічні речовини, що і при фізичному потязі-дофамін і серотонін.

«Загальний сплеск гормонів інтенсифікує частоту серцебиття, що призводить до зниження апетиту і збільшення метаболізму, – в результаті людина втрачає вагу», – розповіли автори наукового розслідування.

Раніше ми писали про те, який продукт для схуднення вчені вважають незамінним.