Розпочався сезон, коли простудні захворювання будуть тільки рости, – як зміцнити свій організм і «натренувати» імунітет для захисту від інфекцій? Експерти назвали три кращих продукти, які допоможуть в цьому.

Зокрема, вчені радять вживати продукти з колагеном – курячий бульйон, желатин, яйця, горіхи, гриби. Колаген відрізняється властивістю зміцнювати суглоби і покращувати стан шкіри (фактично омолоджувати), а також підвищувати імунітет.

До речі, про курячий бульйон. За словами фахівців, в цій страві, крім колагену, містяться також корисні мінерали і амінокислоти, яким теж властива здатність активізувати функції імунітету.

Крім того, для зміцнення захисних властивостей організму дуже корисні йогурти і кисломолочні продукти. Завдяки регулярному вживанню поліпшується мікрофлора кишечника, що є найважливішою умовою для більш сильного імунітету. На додаток експерти відзначили, що здоровий кишечник забезпечує і хорошу якість сну, швидке відновлення організму в разі хвороб.

Читайте також:  Їжа та напої, яких слід уникати, якщо ви страждаєте на мігрень

Ще один цінний продукт для імунітету – жирна риба. Вхідні в її склад кислоти омега-3 дозволяють організму контролювати запальні процеси, не допускаючи їх поширення. Вчені вказали і на той факт, що білок, який міститься в рибі бере участь в будові імунних клітин і постачає організм цінними для нього амінокислотами.

Раніше ми писали про те, кому необхідно щодня вживати яйця.

Джерело: МедікФорум