ГоловнаНовини Здоров'яВиявлена підвищена небезпека грибів

Виявлена підвищена небезпека грибів

Гриби традиційно вважаються чудовим джерелом білка і кращою альтернативою м’ясу. Але з’ясувалося, що лікарі не хочуть рекомендувати цей продукт навіть для живлення абсолютно здорових людей.

Гриби

Фахівці не вважають гриби дієтичним продуктом, хоча вони і насичені білком, містять багато макро – і мікроелементів, а також відрізняються практично повною відсутністю жирів, передає РИА Новости.

«З грибами потрібно бути максимально обережним. Цей продукт протипоказаний страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту, а здоровим людям слід обмежувати вживання грибів до 50 грамів в день», – експерти поділилися своєю думкою про грибах.

Вчені нагадали, що підземна частина лише одного гриба може займати величезну площу в сотню квадратних метрів. Така грибниця вбирає в себе в тому числі і шкідливі речовини, наприклад, з грунту і води.

Читайте також:  Доступний овоч, який допоможе знизити рівень цукру в крові

В грибах, за словами фахівців, містяться вкрай небезпечні для здоров’я важкі метали: кадмій, ртуть, свинець тощо. Особлива небезпека, що виходить від грибів, пов’язана з тим, що вони мають здатність акумулювати в собі важкі метали в кількості, яка в декілька разів більш висока, ніж у ґрунті, на якому вони ростуть. Саме з цієї причини експерти радять вживати страви з грибів лише в малих дозах і не соромитися взагалі відмовлятися від них.

Додатково фахівці помітили, що грибна клітковина неймовірно важка для людського травлення, вона часто не перетравлюється шлунком зовсім. Також цей продукт може викликати кишкову непрохідність.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News