За словами лікарів, очі дуже сприйнятливі до пошкоджень, викликаних невиліковним захворюванням. Фахівці перерахували шість симптомів, які вказують на ризик для здоров’я. Небезпечно ігнорувати подібні сигнали, в деяких випадках це може привести до сліпоти.

При діабеті другого типу підшлункова залоза не виробляє достатньо інсуліну (гормон, який регулює рівень цукру в крові), або клітини на нього не реагують. Так глюкоза “отримує повну свободу дій”: її рівень в крові підвищується.

За інформацією клініки Мейо, високий цукор проявляється в очах: він пошкоджує кровоносні судини сітчастої оболонки. Це захворювання ще відоме як діабетична ретинопатія, передає Express. У міру розвитку вона проявляється наступним чином: плаваючими плямами або темними «струнами» перед очима, затуманеним або коливається зором, порушенням кольорів, темними або порожніми областями в Зорі або його втрата.

Лікарі звертають увагу, що наявність одного або декількох симптомів необов’язково викликані діабетом. Однак, насторожитися слід людям, у яких зір змінюється з нечіткого на нормальний. Така зміна, повідомляють фахівці, викликана нестабільним рівнем цукру в крові. На їхню думку, це – одна з перших ознак захворювання.