Можна схуднути на дієті , що складається з одного морозива? Нова очищаюча дієта вимагає з’їдати по 2,8 літра цих ласощів щодня цілих 4 дні поспіль .
 
Магазин вегетаріанського морозива Kippy’s в американському містечку Венеція пропонує всім бажаючим очищувальну дієту за $ 240 , в рамках якої необхідно з’їдати щодня по 2,8 літра морозива на основі сирих кокосів 4 дні поспіль . Ця дієта , що складається з 2000 калорій і 70 г жиру на добу , повинна допомогти людині не тільки позбутися від зайвої ваги , але й очистити свідомість .
 
Відзначимо , що експерти настійно рекомендують не отримувати більше 10 % добового обсягу калорій за допомогою насичених жирів , так що очищаюча дієта з морозива здається чимось дуже дивним . Але в Kippy’s вважають , що “сирі насичені жири здатні творити чудеса в організмі людини”. “Вони допомагають нам у процесі перетравлювання їжі , очищають мозок , прискорюють процеси метаболізму , а також є потужними агентами детоксикації ” , – пояснюють творці дієти.

У ході дієти необхідно п’ять разів на день з’їдати по пінті ( 0,45 л) різного морозива , і кожен новий смак несе додаткову користь для здоров’я. Наприклад , з ранку подається морозиво зі смаком кокосового йогурту , опівдні – присмак апельсинового крему , на обід темного шоколаду , на полуденок соку Мaster Сleanse ( улюблений дієтичний сік Бейонсе ) , а на вечерю морозиво зі смаком Супереди (поєднання бджолиного пилку , кориці і сирого меду – інгредієнти , що пригнічують запалення і сприяють травленню ) .
Репортер сайту Gizmodo вирішив перевірити дієвість цієї очищаючої дієти разом з дівчиною. Вони обидва зуміли втратити на ній рівну кількість ваги – приблизно 3,5 кг , які , втім , повернулися назад після довгого уїк-енду. Більше того , в підсумку репортер навіть поправився приблизно на 450 г.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЙПРОСТІША ДІЄТА