ГоловнаНовини Здоров'яНові дані про шкоду зубних паст

Нові дані про шкоду зубних паст

З’явилася інформація про те, що компонент зубних паст (діоксид титану) може завдавати серйозної шкоди здоров’ю. Чи так це насправді?

зубна паста

Діоксид титану забезпечує продуктам ідеально білий колір, і його присутність можна виявити не тільки в зубній пасті. Наприклад, дану речовину містять в собі жувальна гумка, крабові палички та інші продукти.

Цей хімікат довго вважався абсолютно безпечним. Було відомо, що діоксид титану не вступає в реакцію з тканинами і виводиться з них, не розкладаючись, у первісному вигляді. Але, схоже, нові наукові дослідження похитнули впевненість лікарів в безпеці цієї речовини.

Питання шкоди діоксиду титану залишається відкритим, заявила в інтерв’ю телеканалу «Зірка» терапевт і нутрицитолог Надія Чернишова. Лікарі зазначила, що «дослідження, які зараз проводяться пов’язують вплив діоксиду титану на запальні явища і на утворення пухлин».

Читайте також:  Названий відомий всім продукт, який допоможе схуднути

Інший експерт, терапевт Віктор Лішин повідомив, що діоксид титану не накопичується в організмі подібно до інших потенційно небезпечних хімічних речовин, і робити висновки про шкоду цієї речовини рано. Водночас лікар розповів, що в проведених останнім часом дослідженнях вчені робили висновок про те, що діоксид титану здатний активувати вплив інших хімікатів. Таким чином, ученим ще належить остаточно вирішити, наскільки небезпечний цей компонент зубних паст – підстави для підозр вже з’явилися.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News