За прогнозами, прийом таких препаратів дозволяє збільшити протяжність життя людини приблизно до 150 років. Розробники «таблетки довголіття» – вчені з Університету Південного Уельсу (Австралія).

Якщо говорити в загальних рисах, то створений австралійськими фахівцями препарат сприяє регенерації внутрішніх органів. Даний ефект і забезпечує організму більш довге життя.

У тому, що диво-таблетка діє саме так, вчені переконалися в ході експерименту на лабораторних гризунах. Після прийому препарату зрілі особини фізіологічно повернулися до стану молодих мишей. Причому ефект омолодження позначався не тільки на стані внутрішніх органів, але і на зовнішньому вигляді гризунів: їх шерсть стала більш м’якою і набула більш насичений колір.

Читайте також:  Дієтолог розкрила 2 простих трюки, які допоможуть схуднути

Один з дослідників заявив про те, що ризикнув і теж взяв таку таблетку. Ефект препарату виявився вражаючим. За своїм біологічним параметрам вік вченого знизився на 24 роки. Після цього таблетку прийняв 79-річний батько випробувача, і його організм теж почав функціонувати так, як якщо б він був на двадцять років молодший.

Тепер препарату належить витримати офіційні випробування на людині. Це відбудеться протягом 2-х років.

Джерело: МедікФорум