Зниження артеріального тиску-багато людей також покладаються на правильне харчування. У таких випадках часто згадують буряк, гранат і шоколад. Але чи правда це? Фонд health Knowledge Foundation вивчив дослідження цих продуктів.

Дієта є важливою частиною базової терапії гіпертонії. Робляться спроби знизити артеріальний тиск за допомогою дієти, фізичних вправ і зміни способу життя. У цьому контексті знову і знову з’являються окремі продукти, які повинні знижувати кров’яний тиск.

У ході своєї нової інформації про здоров’я «гіпертонія» Фонд знань про здоров’я вивчив, які з них є результатами наукових досліджень.

  • Буряковий сік
  • Часник
  • Гранат (сік, капсула)
  • Темний шоколад / какао
  • Електроліт
Читайте також:  Сік простого овоча здатний знизити тиск

Буряковий сік від підвищеного тиску?

Буряк – одне з так званих природних засобів для зниження артеріального тиску, але чому? Причина цього є високим вмістом нітратів. Слина в роті і містяться в ній бактерії можуть перетворювати нітрати в нітрити. Нітрит – це речовина, яка розширює кровоносні судини і тим самим знижує кров’яний тиск. Як показують дослідження, це позитивно впливає на артеріальний тиск. Однак необхідні додаткові дослідження, наприклад, для оцінки довгострокового ефекту бурякового соку. Крім того, поки не ясно, як часто і скільки потрібно пити бурякового соку, щоб домогтися ефекту.

Шоколад як регулятор артеріального тиску?

Якби шоколад регулював кров’яний тиск, це було б гарною новиною для багатьох ласунів. Але чи так це? Темний шоколад і какао-продукти багаті так званими флаваноїдами-рослинною речовиною, яка, серед іншого, міститься в какао-бобах. Вважається, що ці речовини мають гіпотензивні властивості. Оглядова стаття фактично показала невелике падіння артеріального тиску приблизно на 2 мм рт.ст. За період дослідження від двох до дванадцяти тижнів. Однак потрібні довгострокові дослідження. Однак реалізувати це в дослідженнях харчування не так-то просто.

Читайте також:  Названо причини обов'язкового вживання волоських горіхів

З електролітами проти підвищеного тиску?

Чи можуть вони знизити кров’яний тиск? Електроліти, такі як калій, натрій або магній, є важливими мінералами для організму. Недавні дослідження показали, що збільшення споживання калію та зменшення споживання натрію мають антигіпертензивний ефект. Також передбачається, що магній має гіпотензивну дію.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News