Кукурудзяна каша, або полента – це здорова їжа з корисними властивостями. Крупа з цього злаку буває різного помелу: при більш дрібному каша виходить м’якою, а при великому – твердою. У цього смачного і незвичайного сніданку є кілька переваг.

Білок і клітковина, що містяться в кукурудзі, надовго дають відчуття ситості. Також клітковина рекомендується для правильного функціонування травної системи і харчування здорових кишкових бактерій, повідомляє Medical News Today. “Приготування каші на молоці замість води додасть в сніданок ще більше цінних поживних речовин”, – радить видання.

Не містить глютен

Для людей з целіакією або чутливістю до глютену кукурудзяна каша – хороший варіант. Однак перед вживанням рекомендується перевіряти список інгредієнтів на наявність інших добавок.

Багата складними вуглеводами

Полента – відмінне джерело складних вуглеводів. Якщо прості розщеплюються швидко і можуть викликати різкий стрибок рівня цукру в крові, то складні вуглеводи перетравлюються повільно, що підтримує стабільний рівень глюкози.

Джерело каротиноїдів

Вважається, що каротиноїди знижують ризик певних захворювань, таких як деякі види захворювань очей і раку, повідомляє видання.

Низький вміст жиру

У поленті мало жирів, тому вона підходить для підтримки здоров’я серця. Щоб знизити споживання насичених жирів, потрібно готувати кашу на воді, рослинному молоці або бульйоні.