Наукові фахівці з Гуелфського університету в Канаді констатували: вживання на сніданок молока і молочних продуктів з високим рівнем білка є одним з кращих способів скоротити кількість споживаних за день калорій і схуднути. Про дослідження канадських учених розповів Journal of Dairy Science.

Будь-яке молоко і особливо його види, які містять велику кількість білка, що вживаються на сніданок, забезпечують відчуття ситості протягом доби. Це сприяє тому, що людина починає вживати менше їжі, в тому числі шкідливої ​​і калорійної, повідомили автори роботи. Ефект тривалої ситості, за словами вчених, пов’язаний зі здатністю молока знижувати рівень глюкози в крові.

Читайте також:  Сім причин, через які потрібно включити до свого раціону квасолю

Вчені проводили експеримент, під час якого добровольці повинні були вживати на сніданок пластівці зі склянкою молока, або піцу. Заміри фізіологічних параметрів організму показали, що вживання практично будь-якого виду молока при цьому краще з дієтологічної точки зору. Люди, які снідали молочними продуктами, залишалися ситими набагато довше, ніж після вживання піци.

Представницьке дослідження, що проводилося вченими з Університету Бата, показувало, що людям з проблемою зайвої ваги потрібно не просто обов’язково снідати, а й снідати щільно. Експериментально підтвердилося, що щільні сніданки захищали таких людей від вживання великої кількості їжі на обід і вечерю, а також сприяли тому, що добровольці виявляли більшу ніж інші фізичну активність протягом дня.

Читайте також:  У шоколаду виявили новий несподіваний ефект

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ДІЄТОЛОГА