Наукові фахівці з Гуелфського університету в Канаді констатували: вживання на сніданок молока і молочних продуктів з високим рівнем білка є одним з кращих способів скоротити кількість споживаних за день калорій і схуднути. Про дослідження канадських учених розповів Journal of Dairy Science.

Будь-яке молоко і особливо його види, які містять велику кількість білка, що вживаються на сніданок, забезпечують відчуття ситості протягом доби. Це сприяє тому, що людина починає вживати менше їжі, в тому числі шкідливої ​​і калорійної, повідомили автори роботи. Ефект тривалої ситості, за словами вчених, пов’язаний зі здатністю молока знижувати рівень глюкози в крові.

Вчені проводили експеримент, під час якого добровольці повинні були вживати на сніданок пластівці зі склянкою молока, або піцу. Заміри фізіологічних параметрів організму показали, що вживання практично будь-якого виду молока при цьому краще з дієтологічної точки зору. Люди, які снідали молочними продуктами, залишалися ситими набагато довше, ніж після вживання піци.

Представницьке дослідження, що проводилося вченими з Університету Бата, показувало, що людям з проблемою зайвої ваги потрібно не просто обов’язково снідати, а й снідати щільно. Експериментально підтвердилося, що щільні сніданки захищали таких людей від вживання великої кількості їжі на обід і вечерю, а також сприяли тому, що добровольці виявляли більшу ніж інші фізичну активність протягом дня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК СХУДНУТИ РАЗ І НАЗАВЖДИ: 7 ПОРАД ВІД ПРОФЕСІЙНОГО ДІЄТОЛОГА