ГоловнаНовини Здоров'яОнколог розповіла скільки і коли потрібно пити води для здоров’я кишечника

Онколог розповіла скільки і коли потрібно пити води для здоров’я кишечника

Лікарка пояснила, до чого може привести недолік вживання рідини.

Пити воду

Вживання води не тільки допомагає схуднути і знизити відчуття голоду, але і дуже корисно для нормальної роботи кишечника. Про це розповіла лікар-онколог Олена Смирнова.

Вона пояснила, що за допомогою води кров доставляє до клітин поживні речовини і кисень, а також допомагає виводити з організму токсини. Більш того, збільшення споживання рідини допомагає позбутися від запорів.

“Тим часом часто цілком здорові психічно пацієнти кажуть мені, що не хочуть пити. А якщо не будуть себе змушувати – можуть не пити взагалі”, – пише лікарка у своєму Instagram.

Читайте також:  Що станеться з організмом, якщо почати регулярно їсти гречку?

На думку Смирнової, такий підхід дуже небезпечний. Організм постійно втрачає вологу, особливо влітку, тому заповнювати її запаси дуже важливо.

Онколог вважає, що немає єдиної норми споживання кількості води для всіх. Орієнтуватися слід на власне почуття спраги. Якщо раніше радили випивати від 1 до 2 літрів води на добу, то зараз ВООЗ спростувала ці рекомендації.

“Коли організм відчуває нестачу рідини, він посилає в мозок сигнал, і ми відчуваємо спрагу. Це єдиний критерій того, коли і скільки треба пити”, — резюмує фахівчиня.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News