Якщо уявити, що сімейне життя схоже на гру, то впоратися з багатьма проблемами буде набагато легше. У кожної гри є правила, які озвучують на початку. Всім відомо, що за порушення законів і постулатів можна опинитися на лаві запасних.

Сімейне життя має свої правила і обов’язки, які повинні дотримуватися пари. Щоб не вислуховувати поради мами чи свекрухи, не качати головою у психолога і не звертатися в шлюбні агентства, коли шлюб розвалиться, можливо, варто просто вивчити ази сімейних відносин?

Повага

Повага стоїть в одному ряду з вірністю і довірою в сімейних відносинах. Перше, чому повинні навчитися обидва партнери – це повазі один до одного завжди і у всьому. Пари, які прожили щасливе життя, зізнаються, що тільки гідне ставлення один до одного дозволило зберегти шлюб. З роками у шлюбі важливо також розуміти, що людина змінюється лише зовні, в той час як душа його не старіє.

Читайте також:  Втома та зниження лібідо можуть попереджати про дефіцит тестостерону

Дотики

Дуже важливо навчитися завжди і скрізь проявляти ніжність. Всім відомо, що жодна жінка не стане буркотуном, якщо буде отримувати необхідну дозу обіймів і поцілунків. Такий рецепт дієвий і по відношенню до чоловіків. Ласка, ніжність і турбота – ліки від будь-яких труднощів у відносинах. Існує версія про те, що будь-яку душевну рану можна залікувати турботою і любов’ю, необхідно лише знати індивідуальне дозування для кожного.

Спори

Напевно, не існує відносин, в яких не буває суперечок між двома люблячими людьми. Не варто боятися суперечок з коханою людиною, адже вони пожвавлюють відносини і надають їм смак. Як жінці, так і чоловікові важливо розвиватися, для того, щоб прожити щасливе сімейне життя. Не можна протягом десятків років говорити про борщі, шкарпетки і карбюратори. Суперечки на актуальні теми, розмови про новини дозволяють постійно підтримувати інтерес один до одного між чоловіком і жінкою. Головне в суперечці, щоб він не переріс у конфлікт або не був сприйнятий на особистий рахунок. Така практика у відносинах дозволяє навчитися домовлятися між собою, йти на компроміси і поступки.

Читайте також:  Стомлюваність та зайва вага можуть сигналізувати про нестачу гормонів

Цінності

Не варто вирішувати проблеми за допомогою сексу, адже таким чином вони будуть лише відкладені в довгу шухляду. Важливо розуміти, що в шлюбі фізична і духовна любов переживають різні стадії, які можуть не збігатися у часі. Тому проблеми в шлюбі – не привід шукати інших сексуальних партнерів. Секс – невід’ємна частина відносин, але не найголовніша з них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РОЗУМНА ЖІНКА – ПОДАРУНОК ЧИ ПОКАРАННЯ?

СЕКС У ШЛЮБІ. ЧОМУ ПРОПАДАЄ ПРИСТРАСТЬ?

ЧОЛОВІЧА ТОЧКА ЗОРУ: ПРО ВІДНОСИНИ І ЗНАЙОМСТВА