Основні кроки до молодості і краси шкіри – це регулярні процедури по догляду за шкірою і здорові звички.

Природне старіння шкіри – неминучий процес. Крім того, щодня наша шкіра страждає від поганої екології, погодних явищ, стресів, неправильного харчування і впливу шкідливих звичок. Але кожній жінці хочеться якомога довше виглядати молодою і красивою. На допомогу їй приходять як перевірені часом, так і сучасні косметичні засоби по догляду за шкірою. Однак секрет ідеальної шкіри – не в чудо-кремі і супер-сироватці, а в регулярному і правильному догляді. Ці засоби виправдають очікування, якщо ви використовуєте їх за правилами, а ваш спосіб життя не шкодить здоров’ю шкіри. У цьому полягають основні кроки до молодості і краси шкіри.

Процедури для ідеальної шкіри

Очищення. Це перша процедура на шляху до красивої шкіри, а її найпростіший етап – умивання. Краще використовувати для цього кип’ячену воду, а для пом’якшення додати половину чайної ложки питної соди на 1 л води.

Не секрет, що мило сушить шкіру, тобто, не підходить для вмивання. Для видалення макіяжу і забруднення з шкіри обличчя використовуйте очищаючі лосьйони, тоніки, гелі. Вибирайте ці засоби з урахуванням свого типу шкіри.

Для очищення шкіри на більш глибокому рівні призначені скраби і пілінги. Вони відлущують старі клітини: скраб – за рахунок механічного впливу на шкіру, а пілінг – за рахунок хімічного. Ці засоби не можна використовувати дуже часто, інакше шкіра стане сухою і тонкою. Тому дотримуйтеся інструкції.

Тонізація. Процедура очищення є стресом для шкіри, тому її потрібно привести в тонус. Для цього використовуються лосьйони і тоніки. Вони заспокоюють шкіру, звужують пори, зволожують, нейтралізують дію речовин у складі води.

Зволоження. Клітини шкіри потребують вологи. Води, яку шкіра прийняла про час вмивання і тонізації і отримала із внутрішніх ресурсів, недостатньо. Тому шкіру потрібно зволожувати. Для цього існують зволожуючі креми, гелі з легкою текстурою, які не забивають пори. Крім того, зволожувати шкіру можна протягом дня за допомогою зволожуючого тоніка або термальної води. Користуйтеся ними по мірі необхідності.

Харчування. Щоб підживити шкіру важливими для неї речовинами, застосовуйте нічні креми (вони володіють поживним ефектом). Крім того, кілька разів на тиждень добре робити живильні маски.

Захист. Шкіру потрібно захистити від негативного впливу сонця, вітру, сухого повітря і забруднень навколишнього середовища. У цьому допоможуть легкий денний крем (можна використовувати крем з подвійним ефектом: «захист і зволоження»), маски для обличчя.

Щоб повернути шкірі пружність і еластичність, необхідно використовувати засоби, які відновлюють і розгладжують. Для цього підійдуть нічний крем, який відновлює рівень зволоженості і пружності шкіри, а також розгладжуючий денний крем. Він зміцнює шкіру і запобігає появі нових зморшок.

Це основні кроки до молодості і краси шкіри за допомогою косметичних засобів.

Поради для продовження молодості шкіри

Багато звичок та особливостей нашого способу життя прискорюють природне старіння шкіри. Щоб цього не відбувалося, прислухайтеся до таких порад:

  • Добре висипайтеся. Доведено, що стрес, у тому числі через недосипання, може стати причиною проблем зі шкірою.
  • Правильно харчуйтеся. Якщо в організмі не вистачає корисних речовин і вітамінів, це відбивається на шкірі. А перебір солодощів призводить до появи висипань.
  • Кидайте курити. Під дією нікотину кровоносні судини звужуються. А значить, шкіра недоотримує кисню. Вона набуває нездоровий колір, рано з’являються зморшки.
  • Не зловживайте загаром. Ультрафіолет старить шкіру і сприяє появі пігментних плям. Користуйтеся сонцезахисними кремами і не залишайтеся на пляжі в «небезпечні» години.
  • Користуйтеся «своєю» косметикою. Важливо підібрати косметичні засоби саме для свого типу шкіри. «Чужа» косметика пересушить вашу шкіру, викличе висип і передчасну появу зморшок.
  • Приділяйте увагу шкірі навколо очей, шиї і в зоні декольте. Шкіра навколо очей – дуже тонка, вразлива і схильна раннього старіння. А без належного догляду шкіра шиї і області декольте видасть ваш вік, навіть якщо лице виглядає молодо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ВІКОВІ ПРОБЛЕМИ ШКІРИ

ВІДНОВЛЮЄМО ШКІРУ ПІСЛЯ ЗАСМАГИ

ЗНИЖЕННЯ ЕЛАСТИЧНОСТІ ШКІРИ