Ніщо не вічне, і потужна, стійка ерекція коли-небудь може підвести. На що варто звернути увагу, коли почалися збої?

По факту, причин порушення потенції може бути дві: психологічна та органічна. Якщо у вас збереглася ранкова і спонтанна нічна ерекція, але коли справа йде до статевого акту, результат плачевний «винні» втома, емоційне вигорання, порушений емоційний фон або психологічна несумісність партнерів. Допоможе робота з психотерапевтом. Можливо, виникне необхідність відвідати психотерапевта або лікаря-сексолога удвох.

Хороші результати можуть принести і повноцінний відпочинок, спокійна обстановка в сім’ї і, як це не парадоксально, застосування заспокійливих чаїв. Підвищена нервова напруга обумовлено надлишком адреналіну в крові, який призводить до звуження судин. Зниження рівня адреналіну заспокійливими засобами сприяє поліпшенню кровопостачання.

Читайте також:  4 дієтичні можливості уповільнити хворобу Паркінсона

При органічних причинах імпотенції ерекція в’яне поступово, але неухильно. Можливо, позначається зміна гормонального фону, можливі і серцево-судинні проблеми. Ймовірно і приходить з віком заміщення живої тканини печеристого тіла сполучною тканиною. У будь-якому випадку, чим раніше ви помітите проблему і звернетеся до фахівця, тим більш вражаючим виявиться результат. Зараз на озброєнні медицини і медикаментозні методи лікування імпотенції, і хірургічні, і ударно-хвильова терапія, яка недавно зробила істотний крок вперед, на порядок збільшивши потужність впливу. У будь-якому випадку, в ваших силах вибрати найбільш підходящий вам метод лікування. Головне, не упустити час.

І пам’ятайте, правильна дієта, здоровий спосіб життя, уникнення переохолодження та пасивного сидячого способу життя вбереже вас не тільки від застійних явищ органів малого тазу, але і збереже нормальний гормональний фон.

Читайте також:  Шість моделей поведінки, які заважають бути щасливими