Здатність крові до згортання – найважливіша з її характеристик. Всякий раз, коли ми пошкоджуємо зовнішні шари шкіри, і виступає кров, вона починає згущуватися, утворюючи захисний шар. Але якщо згустки утворюються всередині наших судин (інакше кажучи – з’являються тромби), це може призвести до сумних наслідків!

Що сигналізує про утворення тромбів

Ознаками можуть стати:

Набряклість кінцівок

Такий сигнал може говорити про ослаблення припливу крові внаслідок виникнення перешкоди на шляху кровотоку. Така перешкода – саме тромб.

Больові відчуття в кінцівках

При цьому важливо врахувати один нюанс – вогнище болю повинне бути м’яким і гарячим. Якщо це так, то біль викликаний тромбом.

Читайте також:  Відмова від тварин продуктів може бути небезпечною для здоров'я

Утворення специфічних почервонінь на шкірних покривах

Червоні смужки, розташовані уздовж вен, можуть говорити про наявність тромбів. Вам терміново необхідно відвідати лікаря.

Болі в грудях і кашель

Тромбоз легень – жахлива річ. Якщо ви не застуджені, а задишка і проблеми з диханням, а також кашель турбують вас, то необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Тромби – серйозна проблема. Вони забрали життя багатьох людей, ще більшій кількості залишивши неприємну пам’ять про наслідки виникнення. Не варто зволікати і відкладати догляд за здоров’ям на потім! І пам’ятайте: при виявленні перших ознак закупорювання вен необхідно йти в лікарню.

Читайте також:  Доведено: оптимісти живуть довше за інших

Джерело: HeadInsider