ГоловнаНовини Здоров'яОзнаки тромбу, ігнорувати які загрожує смертельними наслідками

Ознаки тромбу, ігнорувати які загрожує смертельними наслідками

Здатність крові до згортання – найважливіша з її характеристик. Всякий раз, коли ми пошкоджуємо зовнішні шари шкіри, і виступає кров, вона починає згущуватися, утворюючи захисний шар. Але якщо згустки утворюються всередині наших судин (інакше кажучи – з’являються тромби), це може призвести до сумних наслідків!

Тромб

Що сигналізує про утворення тромбів

Ознаками можуть стати:

Набряклість кінцівок

Такий сигнал може говорити про ослаблення припливу крові внаслідок виникнення перешкоди на шляху кровотоку. Така перешкода – саме тромб.

Больові відчуття в кінцівках

При цьому важливо врахувати один нюанс – вогнище болю повинне бути м’яким і гарячим. Якщо це так, то біль викликаний тромбом.

Читайте також:  Дієтологиня порадила, чим краще замінити майонез

Утворення специфічних почервонінь на шкірних покривах

Червоні смужки, розташовані уздовж вен, можуть говорити про наявність тромбів. Вам терміново необхідно відвідати лікаря.

Болі в грудях і кашель

Тромбоз легень – жахлива річ. Якщо ви не застуджені, а задишка і проблеми з диханням, а також кашель турбують вас, то необхідно звернутися за допомогою до фахівця.

Тромби – серйозна проблема. Вони забрали життя багатьох людей, ще більшій кількості залишивши неприємну пам’ять про наслідки виникнення. Не варто зволікати і відкладати догляд за здоров’ям на потім! І пам’ятайте: при виявленні перших ознак закупорювання вен необхідно йти в лікарню.

Читайте також:  7 продуктів, в яких корисних жирних кислот більше, ніж в риб'ячому жирі

Джерело: HeadInsider

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News