В процесі приготування їжі співробітниками закладів громадського харчування використовується різноманітне обладнання. Одним з найбільш зручних і ефективних агрегатів являється пароконвектомат. В ньому поєднуються функції пароварочної апаратури та духовки. Якщо купити пароконвектомати на Accord Group, то можна придбати якісні та комфортні у використанні прилади. При їх допомозі на кухні можна замінити до 70 % функціональної техніки. Обладнання дозволяє готувати блюда на пару, тушити, жарити, запікати, пассирувати, займатися випічкою.

Переваги сучасних моделей пароконвектомата

Установка в закладі громадського харчування пароконвектомата має багато переваг:

  • виключення людського фактору з процесу приготування їжі;
  • можливість економії електричної енергії;
  • довгий час експлуатації;
  • одночасне приготування кількох блюд при використанні різних технологій;
  • скорочення часу на створення кулінарних шедеврів;
  • збереження ваги продуктів, закладений в робочу ємність;
  • рівномірна циркуляція повітря по функціональній камері, що гарантує рівномірність теплової обробки харчових продуктів.

В компанії Accord Group обладнання для закладів громадського харчування можна придбати зі значною знижкою в ціні.

Пароконвектомат – оптимальний вибір для професійної кухні

За допомогою пароконвектомату суттєво зменшується кількість часу на приготування їжі. При цьому в харчових продуктах максимально зберігається кількість мінералів та вітамінів. При умові дотримання умов експлуатації, обладнання може працювати досить довго без проведення ремонту. При виборі агрегату для приготування харчових блюд необхідно враховувати бренд, якість використаних матеріалів, а також опції, які прилад може виконувати.

Конвекція – це спосіб приготування блюд, який відбувається при дії гарячого повітря. Всі процеси проходять в герметично закритій камері. Існує два варіанти пароконвекторних машин. У бойлерних моделей утворення пари проходить завдяки функцій генераторної установки. Головний секрет роботи інжекторних приладів полягає у впорскуванні води на вентилятор, який забезпечує її подачу на ТЕНи, що сприяють формуванню пари. Деякі моделі кухонного обладнання здатні працювати в комбінованому режимі. Їх основна перевага – компактність, що дозволяє раціонально використовувати вільний простір на кухні.

*На правах реклами