Експерти вважають, що пасажири рейсу MH17, який розбився над Донецьком не страждали – вони загинули миттєво. Перепад температур і тиску в кабіні призвів до того, що пасажири, які летіли в «Боїнгу» знепритомніли відразу після вибуху ракети.

Безутішні родичі 298 пасажирів і членів екіпажу малазійського лайнера, який розбився над Донецьком, оплакують своїх близьких. А багато хто ставить питання про те, чи відчували вони сильні страждання перед смертю. Судовий експерт доктор Девід Ройдс з Австралії зміг втішити рідних загиблих хоча б у цьому питанні. Він заявив, що пасажири MH17 загинули майже відразу після того, як в літак влучила ракета.

“Дуже малоймовірно, щоб якісь пасажири літака, що розбився встигли випробувати біль або страждання, – переконаний доктор Ройдс. – Я думаю, що вони навіть не встигли по-справжньому злякатися. Вибух ракети запустив ланцюгову реакцію, і всі люди, які знаходилися в салоні літака миттєво знепритомніли. Це було викликано різким падінням тиску через розгерметизацію, і настільки ж різким зниженням температури, а також швидкою втратою кисню “.

Нагадаємо, що в розбитому літаку летіли 80 дітей. Серед пасажирів були також учасники Міжнародної конференції зі СНІДу, яка проходила нещодавно в Австралії. В уламках літака знайшли різноманітне медичне обладнання, що навело деяких журналістів на думку про те, що в лайнері везли ліки від ВІЛ. Нещодавно на конференції було заявлено про відкриття механізму “пробудження” ВІЛу, який не піддається антиретровірусній терапії. Фактично це означає перспективу створення перших ліків, здатних повністю позбавити людину від вірусу.

Читайте також:  Нарколог пояснив шкоду вживання алкоголю перед сном

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧИ ВДАСТЬСЯ ЗНАЙТИ ВАКЦИНУ ВІД ВІЛ?

ВЧЕНІ ПІДІЙШЛИ ДО СТВОРЕННЯ ВАКЦИНИ ВІД ВІЛ