ГоловнаНовини Здоров'яЗасоби для схуднення призводять до набору ваги

Засоби для схуднення призводять до набору ваги

Багато людей прагнуть швидко вирішувати свої проблеми. Тому так привабливі таблетки для схуднення, що допомагають скинути вагу в короткий термін. Експерти відзначають, що продаж і споживання подібних засобів в даний час досягли рекордно високих рівнів. Ймовірно, це пов’язано з поширенням епідемії ожиріння, пише Psych Central.

ваги

Нове дослідження, проведене вченими з Державного Університету Пенсільванії, коледжу Дартмут і Пенсільванського університету, показало: невірне уявлення про таблетки для схуднення може призвести не до втрати, а до набору ваги. Іноді подібна стратегія заохочує небажану поведінку і має парадоксальний ефект. У ході дослідження учасники могли їсти скільки завгодно шоколадного печива. Частині добровольців заздалегідь розповіли про новий потужний засіб для схуднення. Люди, які вірили в існування нової таблетки, з’їдали значно більше печива (до 30 штук). Чим калорійніше було печиво, тим більше їли добровольці, яким розповіли про диво-таблетки.

Так, люди, яким потрібно скинути вагу, воліють використовувати засоби для швидкого схуднення. Згідно з даними дослідження, такі таблетки можуть збільшити споживання нездорової їжі. Однак також вчені з’ясували: коли людям пропонували забути про рекламу і знайти реальну інформацію про засіб, це знижувало їх помилкові очікування, і вони починали вести себе більш раціонально. На думку вчених, висновки стосуються і тих людей, які, намагаючись поліпшити своє матеріальне становище, стають жертвами шахраїв, селищах швидке вирішення фінансових проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СХУДНЕННЯ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ