Багато людей прагнуть швидко вирішувати свої проблеми. Тому так привабливі таблетки для схуднення, що допомагають скинути вагу в короткий термін. Експерти відзначають, що продаж і споживання подібних засобів в даний час досягли рекордно високих рівнів. Ймовірно, це пов’язано з поширенням епідемії ожиріння, пише Psych Central.

Нове дослідження, проведене вченими з Державного Університету Пенсільванії, коледжу Дартмут і Пенсільванського університету, показало: невірне уявлення про таблетки для схуднення може призвести не до втрати, а до набору ваги. Іноді подібна стратегія заохочує небажану поведінку і має парадоксальний ефект. У ході дослідження учасники могли їсти скільки завгодно шоколадного печива. Частині добровольців заздалегідь розповіли про новий потужний засіб для схуднення. Люди, які вірили в існування нової таблетки, з’їдали значно більше печива (до 30 штук). Чим калорійніше було печиво, тим більше їли добровольці, яким розповіли про диво-таблетки.

Читайте також:  Лікар рекомендує корисний для серця напій, який продовжить життя

Так, люди, яким потрібно скинути вагу, воліють використовувати засоби для швидкого схуднення. Згідно з даними дослідження, такі таблетки можуть збільшити споживання нездорової їжі. Однак також вчені з’ясували: коли людям пропонували забути про рекламу і знайти реальну інформацію про засіб, це знижувало їх помилкові очікування, і вони починали вести себе більш раціонально. На думку вчених, висновки стосуються і тих людей, які, намагаючись поліпшити своє матеріальне становище, стають жертвами шахраїв, селищах швидке вирішення фінансових проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПСИХОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ СХУДНЕННЯ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

ЕФЕКТИВНІ ВПРАВИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ