Лікар Григорій Конєв розповів, чим загрожує вживання великої кількості волоських горіхів. Плоди горіхового дерева дійсно дуже корисні для людського організму, оскільки в їх склад входить безліч незамінних для організму вітамінів і мікроелементів.

Втім, вживати їх потрібно дуже розумно. Медики рекомендують з’їдати в день не більше 100 грамів продукту, а це 8-10 очищених від шкаралупи плодів. До складу горіхів входять вітаміни B2 і B12, A, D, C, E, K, а також ненасичені жирні кислоти омега 3 і омега 6, калій, селен, магній, йод, кобальт та інші мікроелементи і корисні речовини.

Утім, вони дуже калорійні і тому можуть стати причиною виникнення зайвої ваги. Олія, що входить до складу горіхів, володіє протизапальним, регенеруючим і бактерицидним ефектом, вона зміцнює імунітет і робить організм сильнішим в боротьбі з хворобами. Плоди горіхового дерева рятують від виснаження, покращують пам’ять, захищають від радіації і знімають нервову напругу.

Втім, деякі люди не переносять даний продукт, а у багатьох вони викликають алергію. Лікар зазначив, що ці поняття не слід плутати. При непереносимості в організмі людини відсутній спеціальний фермент, який необхідний для переварювання білка. В такому випадку виникають проблеми з шлунково-кишкового тракту, в тому числі нудота, блювота і діарея. У разі алергії у людини зазвичай німіє язик і з’являється висип.