Чекаєте трохи вільного часу? Це може бути найкраще для вашого серця.

Незабаром кінець року і більшість готова здати інструменти для святкового відпочинку. Однак, хоча святковий відпочинок корисний для тіла та розуму, він може бути особливо корисним для серця. Дослідження показують, що переробки завдають шкоди вашому серцю.

“Робота понад 11 годин на день може збільшити ризик серцевого нападу на 67 відсотків порівняно з тими, хто працює сім чи вісім годин на день”, – каже сімейний лікар Тетяна Захарова.

У ході дослідження було зібрано дані про фактори ризику серцево-судинних захворювань, таких як вік, артеріальний тиск, звички куріння, діабет та рівень холестерину. Протягом наступного періоду вони спостерігали, які співробітники, які працювали, який годинник відчував якісь проблеми зі здоров’ям.

Довгий робочий день пов’язаний із помітним збільшенням ризику серцевих захворювань. Ця нова інформація має допомогти покращити рішення щодо ліків від серцевих захворювань. Це також може бути тривожним дзвінком для людей, які перевтомлюються, особливо якщо вони вже мають інші фактори ризику.

Інформація про робочий час може покращити прогнозування ризику ІХС на основі шкали ризику Фремінгема серед працюючих груп населення з низьким рівнем ризику.

Що таке серцевий напад?

Серцевий напад (інфаркт міокарда або ІМ) – це серйозний невідкладний стан, при якому подача крові до серця раптово блокується, зазвичай, через тромб.

Здоров’я серцево-судинної системи пов’язане із загальним станом здоров’я, двома основними стовпами хорошого здоров’я є збалансоване харчування та регулярні фізичні вправи.