Праска – ефективний, але некорисний засіб для того, щоб зробити волосся прямими. Існують більш безпечні способи розпрямлення кучерявого волосся.

Щоб кучеряве волосся виглядало розкішно, їх власниці змушені прикладати чимало зусиль. Такому волоссю потрібен особливий догляд. Не дивно, що багато жінок, яким від природи дісталися кучеряві локони, прагнуть їх розпрямити.

Популярний спосіб зробити волосся прямим в домашніх умовах – скористатися плойкою або праскою. Ці прилади дозволяють ефективно досягти мети, але вони досить небезпечні для здоров’я волосся. Під впливом високих температур структура волосся псується, вони стають ламкими і сухими. Тому «прасування» не підходить для регулярного використання. До того ж, ці процедури досить тривалі. Але красиву зачіску хочеться мати кожен день. На щастя, можна підібрати більш безпечні способи розпрямлення кучерявого волосся. Одні процедури можна проводити в домашніх умовах, інші вимагають відвідування салону.

Розправляємо волосся феном

Випрямлення волосся феном також засновано на впливі високої температури. Але, на відміну від плойки та прасування, в цьому випадку гаряча поверхня приладу не стосується волосся. Головну роботу робить гаряче повітря, але для отримання бажаного результату потрібна певна вправність і спеціальна гребінець-щітка.

Читайте також:  Чи залежить одужання від медсестри?

Перед тим, як випрямляти волосся феном, нанесіть небагато термозахистного спрея на вологе чисте волосся. Розділіть їх на окремі пасма і розчісуйте кожне пасмо зверху вниз великою круглою щіткою з частою щетиною або гребенем, при цьому обдуваючи її феном в тому ж напрямку.

Така зачіска не встоїть перед вологим повітрям, але продовжити її термін можна за допомогою лаку або гелю для укладання.

Використовуємо косметичні засоби

У більшості косметичних брендів є лінія засобів для розгладження «неслухняних» волосся. Це можуть бути креми, шампуні, бальзами, спреї, гелі, сироватки. Вони допоможуть впоратися з кучерявим волоссям. Правда, навряд чи у них вистачить сили випрямити тугі кучері. Нерідко для досягнення оптимального результату потрібно використовувати відразу декілька засобів, поєднувати їх з сушінням феном. Краща комбінація підбирається методом проб і помилок.

Читайте також:  Вітаміни: що це таке і для чого вони потрібні?
Кератинове вирівнювання волосся

Цю процедуру з вирівнювання кучерявого волосся пропонують багато салонів. Інша її назва – бразильське кератинування. Використання кератиномістячих засобів дозволяє домогтися довгострокового ефекту. При цьому волосся стає здоровішим, відновлюється його структура.

Бразильське кератинування відноситься до безпечних способів розпрямлення кучерявого волосся, так як не вимагає використання хімічних інгредієнтів. Випрямлення відбувається за рахунок органічних білкових сполук кератину – основних білків людського волосся, нігтів і шкіри. В результаті волосся стає прямим, шовковистим, блискучим.

Хімічна завивка «навпаки»

Салони пропонують послуги з розгладження волосся за допомогою спеціальних хімічних засобів. До їх складу входить гідроокис натрію (для дуже кучерявого пасу), тіогліколат амонію (для звичайного кучерявого волосся).

Спочатку майстер на одному пасмі тестує реакцію волосся на хімічний вплив. Потім наносить на шкіру голови спеціальний захисний крем, а на волосся – хімічну речовину. Залишки змиваються теплою водою, а потім на волосся потрібно нанести нейтралізуючий засіб. На останньому етапі майстер салону обробляє волосся спеціальним кондиціонером.

Читайте також:  Астма під контролем: кроки до полегшення життя з алергічною астмою

Процедура досить тривала (близько 5 годин). Точний час процедури і підбір хімічних засобів залежать від структури та стану волосся. Кваліфікований фахівець враховує всі нюанси і мінімізує негативний вплив хімічних препаратів.

Цей метод назавжди змінює структуру волосся. Тому при подальшиму вирівнюванні хімічний розчин наносять вже не на всю їх довжину, а тільки в прикореневу область.

Хімічне вирівнювання теж сушить і псує волосся, але значно менше, ніж це роблять праски та плойки. Тому після процедури необхідно захищати волосся за допомогою зволожуючих і живильних засобів.

Цей метод – вельми дороге задоволення.

Якщо ви постійно випрямляєте волосся, незалежно від способу, подбайте про їх лікування і відновлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТИПИ ВОЛОССЯ І ДОГЛЯД ЗА НИМИ

ЯК ВІДНОВИТИ ВОЛОССЯ ПІСЛЯ ОСВІТЛЕННЯ

ОЗДОРОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ: БРАЗИЛЬСЬКИЙ БЛОТАУТ